MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI
🤘 Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami - to dla każdego z nas motocyklistów trudny moment - rozstanie z motocyklem na te kilka jesienno-zimowych miesięcy. Każdy z nas powinien odpowiednio przygotować motocykl na okres postoju, ale nie każdy ma na to czas, nie każdy ma odpowiednią wiedzę i nie każdy ma odpowiednie narzędzia i środki.
 
🤘 Z pomocą przychodzi nasze motocyklowe SPA! Zadbamy o Twój motocykl po skończonym sezonie, ogarniemy zaschnięte insekty, doczyścimy każdy detal i odpowiednio zabezpieczymy całą konstrukcję na jesienno-zimowy okres, żeby Twój motocykl mógł bezpiecznie przetrwać przestój. Na wiosnę będzie gotowy do startu i otwarcia sezonu 2022!
 
🤘 Jeśli interesuje Cię samo zabezpieczenie podczas zimy, rekomendujemy nasz pakiet Basic Bling (https://blingblinggarage.pl/cennik/basic-bling), lub inny wybrany wyższy pakiet, który przygotuje Twój motocykl na cały przyszły sezon!
 
🤘 Zadbaj o swój motocykl podczas zimy! Skontaktuj się z nami i umów wizytę! Z przyjemnością zajmiemy się Twoim motocyklem!
 
➖➖➖
Sprawdź studio Bling Bling Garage Łódź i umów się na wizytę!
➖➖➖
Sprawdź realizację na kanale YouTube-
➖➖➖
➖➖➖
TEL:+48661117251
MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
➖➖➖
 
2021_lo_jesien_1.jpg