MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Co to za miejsce?

Bling Bling Garage to pierwsze w Polsce studio detailingu,  specjalizujące się w motocyklach. To miejsce, w którym pasja łączy się z pracą. To miejsce, gdzie jednoślady są poddawane prawdziwemu motocyklowemu SPA, pielęgnowane z niezwykłą starannością.

Bling Bling Garage specjalizuje się w motocyklach każdego rodzaju – od sportowych, przez szosowe, po cruisery czy nawet crossówki. Każdy z motocykli wymaga innego podejścia i doboru odpowiednich kosmetyków, dlatego do każdego motocykla i jego Właściciela podchodzimy indywidualnie.

Kim jesteśmy?

Bling Bling Garage to motocykliści tacy jak Ty. To familia, przyjaciele, znajomi, nasi Klienci. Pasjonujemy się jednośladami tak jak Ty. Jeździmy tak jak Ty. Czynnie jeździmy w trasie, w terenie i jaramy się sportem motocyklowym. Od ponad 20 lat aktywnie uczestniczymy w środowisku motocyklowym dlatego znamy je od podszewki, przez co znamy Wasze oczekiwania i potrzeby, wiemy jakie macie podejście do swoich maszyn. Detailingiem motocykli zajmujemy się od wielu lat, czyli od momentu kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy co oznacza to pojęcie, a na pewno nie było to modne. Mamy doświadczenie, mamy naturalne predyspozycje, kochamy pracę przy motocyklach.

Dla kogo?

Bling Bling Garage to oferta skierowana do wszystkich motocyklistów i ich motocykli. Nie ważne czy dojeżdzasz codziennie do pracy, czy chcesz pokazać się na zlocie. Nie ważne czy właśnie kupiłeś motocykl czy właśnie chcesz go sprzedać. Odpowiednia konserwacja motocykla jest ważna przy każdym motocyklu – nawet crossowym. Jednak nie każdy może sobie na to pozwolić, nie każdy ma czas, nie każdy ma odpowiednie miejsce, nie każdy ma odpowiednią wiedzę. Bling Bling Garage jest odpowiedzią i rozwiązaniem dla wszystkich motocyklistów, którzy swoje motocykle chcą traktować w odpowiedni sposób.

Jak działamy?

Precyzyjnie. Jakościowo. Pedantycznie. To nasza natura. Wasze motocykle traktujemy jak swoje. Zdajemy sobie sprawę że prawidłowa higiena i konserwacja motocykli do podstawa ich użytkowania. Dobrze utrzymany motocykl cieszy oko nie tylko jego Właściciela, łatwiej go sprzedać a na pewno przyjemniej nim jeździć. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług z zakresu motodetailingu w Polsce. Wasze zadowolenie to również nasze zadowolenie, dlatego pracujemy z laboratoryjną dokładnością.

Gdzie działamy?

Bling Bling Garage ma trzy oddziały w Polsce i stale się rozwija, poszukując osób i firm zainteresowanych współpracą na zasadach franczyzy. Pierwsze studio BBG WARSZAWA i sama centrala mieszczą się pod Warszawą i obsługują Klientów ze stolicy i całego województwa mazowieckiego. Drugie studio BBG BIELSKO-BIAŁA mieści się w okolicach Bielsko-Białej, obsługując Klientów z województw śląskiego i małopolskiego. Trzeci, najnowszy oddział BBG ŁÓDŹ znajduje się pod Łodzią i obsługuje Klientów z województwa łódzkiego. Wszystkie nasze usługi świadczymy na zasadzie door-to-door z bezpośrednim dojazdem do Klienta. Przyjeżdżamy i zabieramy motocykl, a po wykonanej usłudze odwozimy we wskazane miejsce. Czy może być wygodniej? Zapraszamy!