MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling Bling Garage to konkretna oferta pielęgnacji motocykli z poszczególnymi pakietami dostosowanymi do oczekiwań Klientów. Prosta, przejrzysta, profesjonalna. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług motodetailingu w Polsce. Jesteśmy pierwszym w kraju studiem specjalizującym się tylko i wyłącznie w motocyklach. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Czas realizacji: 8-16 godzin
Cena: 499 zł brutto

Szczegółowe czyszczenie i podstawowe zabezpieczenie wybranych elementów motocykla. 16 etapów profesjonalnej pielęgnacji to ochrona jednośladu do 1 miesiąca. Konkretna dawka motocyklowej pielęgnacji!

Czas realizacji: 12-24 godziny
Cena: 599 zł brutto

Szczegółowe czyszczenie i optymalne zabezpieczenie wybranych elementów motocykla. 21 etapów profesjonalnej pielęgnacji to ochrona jednośladu do 6 miesięcy. Prawdziwe motocyklowe SPA!

Czas realizacji: 24-48 godzin
Cena: 999 zł brutto

Szczegółowe czyszczenie i pełne zabezpieczenie wszystkich elementów motocykla. 30 etapów profesjonalnej pielęgnacji to ochrona jednośladu do 12 miesięcy. Odświeżenie, regeneracja i zabezpieczenie produktami typu Premium!

Czas realizacji: 24-48 godzin
Cena: 1299 zł brutto

Szczegółowe czyszczenie i pełne ceramiczne zabezpieczenie wybranych elementów motocykla. 34 etapy profesjonalnej pielęgnacji to ochrona jednośladu do 24 miesięcy. Trwała ceramiczna zbroja dla motocykla!

Czas realizacji: 24-48 godzin
Cena: 1499 zł brutto

Szczegółowe czyszczenie i pełne ceramiczne zabezpieczenie wybranych elementów motocykla. 34 etapy profesjonalnej pielęgnacji to ochrona jednośladu do 48 miesięcy. Trwała ceramiczna zbroja dla motocykla na wiele lat!

Czas realizacji: 45-60 minut
Cena: 99 zł brutto

Bezpieczne mycie motocykla z wykorzystaniem  specjalistycznej chemii motocyklowej. Pakiet pozwala utrzymać czystość i odpowiednią prezencję w trakcie sezonu. Myjnia motocyklowa dla stałych Klientów!

Czas realizacji: 48 - 72 godziny
Cena: 999 zł brutto

Punktowe, ręczne, delikatne i szczegółowe czyszczenie i pełne zabezpieczenie wszystkich elementów motocykla bez użycia wody i myjki wysokociśnieniowej. Odświeżenie, regeneracja i zabezpieczenie produktami typu Premium. Pakiet przeznaczony dla motocykli zabytkowych, wystawowych i klasycznych.

Czas realizacji: 24-48 godzin
Cena: 599 zł brutto (wosk)/ 999 zł brutto (ceramika)

Szczegółowe czyszczenie i pełne zabezpieczenie wszystkich elementów skutera. Odświeżenie, regeneracja i zabezpieczenie produktami dedykowanymi dla tej grupy jednośladów.

Czas realizacji: Do uzgodnienia
Cena: Do uzgodnienia

Zabezpieczenie motocykla bezbarwnymi foliami ochronnymi PPF to ochrona newralgicznych miejsc motocykla szczególnie narażonych na uszkodzenia i zarysowania. Tworzenie indywidualnych, samodzielnie opracowanych formatek pod konkretny motocykl i oczekiwania Klienta. Trwała ochrona dla motocykla!

Czas realizacji: 1 - 2 godziny
Cena: 99 zł brutto (wosk)/ lub 149 zł brutto (ceramika)

Dokładne mycie i zabezpieczenie kasku motocyklowego. Higiena i bezpieczeństwo przez odpowiednią ochronę wizjera.

Czas realizacji: Do uzgodnienia
Cena: Do uzgodnienia

Customizowany, niestandardowy pakiet, w  którego zakres wchodzi detailing dostosowany do specjalnych wymagań. Zakres prac i cena uzgadniane są przed wykonaniem usługi. Pakiet został stworzony z myślą o indywidualnych oczekiwaniach i preferencjach.

Cena: od 99 zł brutto

Posiadamy profesjonalny i bezpieczny transport przystosowany do przewozu motocykli. Usługa zawiera transport w dwie strony – przyjazd i dostarczenie Twojego motocykla pod wskazany przez Ciebie adres! Nie musisz wychodzić z domu – czy może być wygodniej?

Informacje dodatkowe

Wykorzystujemy maszyny i sprzęt różnych producentów, pracujemy z najlepszymi!

*

Używamy tylko profesjonalnych kosmetyków i specjalistycznej chemii detailingowej różnych producentów, szczególnie ... swojej własnej marki Bling Bling Cosmetics, ale także Gtechniq, Ultracoat, Chemical Guys, Mothers, Meguiar's, Koch Chemie, Sonax, Soft99, Swisswax ... i wielu innych.

*

Działamy w trybie DOOR-TO-DOOR z bezpiecznym transportem w atrakcyjnej cenie!

*

Nasze ceny są cenami BRUTTO!

*

Podany czas ochrony jest szacunkowy i jest uzależniony od eksploatacji danego motocykla!

*

W przypadku mocno zanieczyszczonych motocykli, koszt pakietu może ulec podwyższeniu za dodatkowy czas poświęcony na doczyszczanie!

*

Jesteśmy legalną polską firmą. Do każdej usługi wystawiamy paragon lub fakturę!

*

Skontaktuj się z nami w najbardziej wygodny sposób: telefon, mail, Facebook, Instagram!

*

Zapraszamy!