MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Szukamy młodej, pedantycznej osoby pasjonującej się motocyklami, która dołączy do zespołu motocyklowych detailerów. Nie wymagamy żadnego doświadczenia - ani w detailingu, ani w zatrudnieniu - liczą się charakter i pasja. Tylko tyle i aż tyle. Chcesz połączyć pracę z przyjemnością? Chcesz tworzyć wspólnie z nami świat motodetailingu? Kręcą Cię motocykle? Jesteś z naszego regionu? Aplikuj - czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków

- czyszczenie i mycie motocykli
- regeneracja i polerowanie motocykli
- konserwacja i zabezpieczenie motocykli
- aplikacja powłok ceramicznych klasy premium
- instalacja bezbarwnych folii ochronnych PPF
- opieka nad sklepem i marką autorskich kosmetyków Bling Bling Cosmetics
- utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Nasze wymagania
- precyzyjność, jakościowość, pedantyczność, sumienność, pracowitość, dokładność, szczegółowość, rzetelność - nazwij to jak chcesz :)
- charakter i "prawilność"
- posiadanie kategorii A i znajomość branży motocyklowej oraz branży detailingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
- pracę w jedynym MOTOCYKLOWYM studiu detailingu w Polsce
- zaawansowane indywidualne szkolenia z zakresu detailingu motocykli, instalacji folii PPF, marketingu i obsługi klienta itp.
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
- firmową odzież
- możliwość ciągłego rozwoju, szkoleń i awansu
- plus 10 do skilla i "fame" na mieście :)

Bling Bling Garage to pierwsze w Polsce studio detailingu specjalizujące się w motocyklach. To miejsce w którym pasja łączy się z pracą. To miejsce gdzie jednoślady są poddawane prawdziwemu motocyklowemu SPA, pielęgnowane z niezwykłą starannością. Bling Bling Garage specjalizuje się w motocyklach każdego rodzaju – od sportowych, przez szosowe, cruisery czy nawet crossówki. Każdy z motocykli wymaga innego podejścia i doboru odpowiednich kosmetyków, dlatego do każdego motocykla i jego właściciela podchodzimy indywidualnie. Bling Bling Garage to motocykliści. To familia, przyjaciele, znajomi, nasi klienci. Pasjonujemy się jednośladami. Czynnie jeździmy w trasie, w terenie i jaramy się sportem motocyklowym. Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w środowisku motocyklowym dlatego znamy je od podszewki. Detailingiem motocykli zajmujemy się od kilkunastu lat, czyli od momentu kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, co oznacza to pojęcie, a na pewno nie było to modne. Mamy doświadczenie, mamy naturalne predyspozycje, kochamy pracę przy motocyklach. Takie jest BBG!

Jesteśmy firmą pracującą w trybie DOOR-TO-DOOR, siedziba i studio mieści się w województwie mazowieckim w okolicach Nasielska, Pomiechówka i lotniska Modlin - a dokładnie w miejscowości Budy Siennickie, gdzie czeka na Ciebie praca na stałe i świat motocyklowego detailingu. Rozwijamy się i otworzyliśmy oddziały w Bielsku Białej i Łodzi :).

Zapraszamy Cię do aplikowania, jeśli masz pasję do motocykli, jesteś osobą niezwykle pedantyczną i dokładną. Jesteś osobą sumienną i wykonujesz swoje obowiązki bardzo dokładnie. Twoim atutem będzie: wiedza o rynku motocyklowym i branży detailingu. Szukamy osób na stałe zatrudnienie, a nie osób które są zainetersowane szkoleniami z detailingu motocykli. Wejdź do świata BLING BLING!

Zainteresowaliśmy Cię? To świetnie! WYŚLIJ SWOJE CV NA ADRES E-MAIL - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#blingblinggarage #rektutacja

2023_pracownik_WA.jpg