MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Łapcie kilka fotek prezentujących efekt prac przy skuterze Kymco Xciting R 500i, który wjechał do nas po zakończonym sezonie. Ponad trzy miesiące temu aplikowaliśmy w Kymco nasz pakiet Scooter Bling wzbogacony o powłoki ceramiczne. Teraz przyszedł czas na przeprowadzenie ich serwisu oraz przygotowanie skutera do kilkumiesięcznego zimowego przestoju.

W pierwszym etapie przeprowadziliśmy szczegółowe czyszczenie skutera ze wszelkich osadów, które zdążył złapać podczas sezonu. Skupiliśmy się na standardowych procesach - od pianowania po dekontaminację. Następnie odetkaliśmy powłoki ceramiczne, oraz dokładnie umyliśmy skuter. Finalnie osuszyliśmy Kymco ciepłym i filtrowanym powietrzem, by wydmuchać wodę.

Następnie zajęliśmy się konserwacją Kymco. W pierwszej kolejności zabezpieczyliśmy wszystkie luźne elementy, następnie sety, kierownicę, ramę, silnik itp. Nałożyliśmy dressingi na wszystkie elementy gumowe oraz ranty opon. Na elementy lakierowane i plastikowe dobiliśmy powłokę hydrofobową, by przywrócić Kymco odpowiednie ceramiczne zabezpieczenie na kolejny sezon 2020.

Zobaczcie jak wygląda skuter, którym opiekujemy się od 3 miesięcy. W pierwszej kolejności aplikujemy powłoki, a następnie - raz do roku - przeprowadzamy ich serwis. Dzięki temu możecie cieszyć się nienagannym stanem Waszych motocykli i skuterów przez cały rok! Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak, następny serwis powłok ceramicznych za 12 m-cy.
Pakiet: Ceramic Bling (serwis powłok)
Czas realizacji: 6 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat Scout V2, Ultracoat Fabric&Leather, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.

kymc_x500_1.jpg

kymc_x500_3.jpg

kymc_x500_2.jpg