MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze wideo od motocyklowego SPA. Tym razem zobaczycie przebieg prac nad power nakedem od włoskiego producenta - Ducati Diavel Cromo. Dukat wjechał do nas na odświeżenie i aplikację pakietu Ceramic Bling.

Prace rozpoczęliśmy od demontażu uszkodzonego tankpada. Następnie przeszliśmy do dwuetapowego pianowania całej konstrukcji, by zrzucić stopniowo pierwsze nieczystości. Gruntownie wyczyściliśmy każdy szczegół - od gum przez silnik po owiewki. Najwięcej czasu poświęciliśmy na doczyszczanie spodu i dekontaminację, by zrzucić ciężkie, metaliczne i inne drogowe zanieczyszczenia.

Etap regeneracji rozpoczęliśmy od usunięcia z felg starego kleju i gumy pod odważnikach. Następnie zregenerowaliśmy nieliczne chromy i usunęliśmy z nich wszelkie osady. Następnie przeszliśmy do regeneracji lakieru, który wymagał szczególnego i wyjątkowego potraktowania. Lakierowane czarne elementy otrzymały trzy etapy korekty - od cuttingu na finishu kończąc. Chromowany lakier na baku zregenerowaliśmy dwoma etapami korekty lakieru. Łącznie usunęliśmy około 90% wszelkich niedoskonałości lakierniczych. Na koniec zamontowaliśmy nowego tankapada na prośbę Właściciela.

Proces zabezpieczenia rozpoczęliśmy od silnika i wszelkich luźnych elementów. Zabezpieczyliśmy każdy możliwy element motocykla, by zakonserwować całą włoską konstrukcję. Na wszystkie elementy plastikowe i lakierowane wjechała sprawdzona powłoka ceramiczna. Felgi otrzymały ceramiczną zbroję, a cały układ wydechowy nałożyliśmy ceramikę odporną na działanie wysokiej temperatury. Po wygrzaniu i utwardzeniu warstwy bazowej nałożyliśmy drugą warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej.

Łapcie najnowszą realizację BBG. Zobaczcie, jak mieni się czarny lakier z chromowanymi wstawkami. Zobaczcie, jak powinien wyglądać i prezentować się power naked od włoskiego producenta. Sprawdź nas! Bling!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Daniel Washington Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Billet, Motul E4 Perfect Seat, Motul C3 Chain Lube Road.