MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Przedstawiamy najnowszą realizację Bling Bling Garage. Do naszego motocyklowego SPA wleciał Suzuki GSX 1000 F w perłowym, wiśniowo-czarnym malowaniu od naszego stałego Klienta. Motocykl mimo niewielkiego przebiegu przyjechał na doczyszczenie, regenerację oraz ceramiczne zabezpieczenie.

Prace rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia z syfu, który zdążył osadzić się na tak młodym motocyklu. Wyczyściliśmy każdy możliwy szczegół GSXFa, pozbywając się też fabrycznego smaru. Podczas dekontaminacji pousuwaliśmy nagromadzone metaliczne i smoliste zanieczyszczenia całej konstrukcji.

Po umyciu i wysuszeniu motocykla w pierwszej kolejności usunęliśmy folie ochronne, które miały za zadanie zabezpieczać motocykl, ale przez nieprawidłowe nałożenie zdążyły się pozaciągać i poodkształcać. Następnie regeneracja, gdzie najpierw wykonaliśmy malutką zaprawkę na baku, by wypełnić defekt po spadających kluczykach. Następnie zajęliśmy się całym układem wydechowym, by wyciągnąć naturalny błysk srebrnej puchy układu wydechowego. Dłuższą chwilę poświęciliśmy na doprowadzenie łańcucha i zębatek do prawidłowego stanu. Następnie zajęliśmy się lakierem, który mimo młodego rocznika był dość mocno zmasakrowany - podejrzewamy że już na etapie produkcyjnym. Szybka decyzja o dwuetapowej korekcie lakieru, dzięki której pozbyliśmy się 95% (by nie powiedzieć że wszystkich) zarysowań i niedoskonałości. Teraz wiśnia i czerń mienią się perłowymi drobinkami - miazzzga!

Zabezpieczyliśmy całą konstrukcję GSXFa, by motocykl można było łatwiej pielęgnować w przyszłości i by nie przywierał do niego żaden drogowy syf. Mieniący się lakier otrzymał dwuwarstwową powłokę ceramiczną, a felgi i wydech odpowiednią ceramikę odporną na działanie temperatury.

Łapcie kolejne wideo od BBG. Robimy motodetailing albo grubo albo wcale! Sprawdźcie nas! Zapraszamy!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Shiny Garage Morning Dew, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Red, Motul E4 Perfect Seat, Motul C2 Chain Lube Road.