MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Kawasaki Z1000 wraca do swojego Właściciela! Zawiązaliśmy kokardkę, zapakowaliśmy na Bling Busa i zawieźliśmy na Śródmieście. Kawa po aplikacji podstawowego pakietu Basic Bling odzyskała swój blask, a raczej mat, i może rozpoczynać sezon tak, jak na to zasłużyła!

Mimo młodego rocznika napociliśmy się przy gruntownym czyszczeniu motocykla. W matowe elementy powgryzany był smar i wszystkie drogowe syfy, które Z1000 napotkał na swojej drodze. Usunęliśmy zabrudzenia, wyczyściliśmy łańcuch i smar powlepiany w tył i spód. Felgi odzyskały swój look, okazując swe lakierowane (a nie matowe!) oblicze :). Niewdzięczna japońska konstrukcja z całą masą szczelin dała nam w kość, jednak dotarliśmy do zakamarków Zetki, wyciągając syfy.

Po umyciu i osuszeniu motocykla rozpoczęliśmy podstawowy proces zabezpieczania większości elementów, tak by ograniczyć w przyszłości brudzenie się motocykla.

Kawa wraca na drogi, siać terror na mieście. Łapcie foty i zobaczcie jak poradziliśmy sobie z piękną matową Z1000 od japońskiego producenta. Bang!

Rada BBG: usunięcie rys z baku, regeneracja wybranych elementów, pełna dekontaminacja, zaprawki lakiernicze, rekomendacja pakietu Ceramic Bling
Pakiet: Basic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/basic-bling)
Czas realizacji: 6 godzin
Zabezpieczenie: Muc-Off Matt Finish Detailer.

z1000_4.jpgz1000_3.jpgz1000_2.jpgz1000_1.jpg