MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Łapcie najnowsze wideo od BG. Tym razem w kilku kadrach zobaczycie, jak pracowaliśmy nad Sport Glidem z 2018 roku, który wjechał do nas na aplikację pakietu Ceramic Bling.

Pracę z Harrym rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia całej amerykańskiej konstrukcji. Dokładnie. Szczegółowo. Z sercem :). Wyciągnęliśmy każdy możliwy "syfek" z całego motocykla, gdzie najwięcej czasu spędziliśmy na usuwaniu asfaltu z dołu motocykla. Finalnie umyliśmy, a następnie osuszyliśmy motocykl ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Następnie skupiliśmy się na regeneracji i odświeżeniu poszczególnych elementów. W pierwszej kolejności zajęliśmy się chromowanymi biżutami Harrego, które wypolerowaliśmy na lustro. Następnie przeszliśmy do czarnego lakieru, który otrzymał dwuetapową korektę lakieru, dzięki której usunęliśmy około 95% niedoskonałości powłoki lakierniczej. Wypolerowaliśmy lampę, by wszystko do siebie pasowało.

Finalne zabezpieczenie i konserwację rozpoczęliśmy od ochrony luźnych elementów. Następnie ochrona ramy i silnika. Dalej wszystkie gumowe elementy. Następnie chromy. Wisienką na torcie było nałożenie powłoki ceramicznej na lśniący lakier motocykla. Metale, kominy i felgi również otrzymały specjalną powłokę ceramiczną. Siedzisko też. W trakcie utwardzania pierwszej warstwy zajęliśmy się pełnym detailingiem trzech kufrów. Po utwardzeniu bazy nałożyliśmy na cały motocykl drugą warstwę w postaci powłoki hydrofobowej.

Zobaczcie, jak pracowaliśmy z amerykańskim Glidem. Jak lśni lakier. Jak lśnią chromy. Właśnie tak powinien wyglądać prawdziwy Harley-Davidson prosto z fabryki. Łapcie wideo i sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat One, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric&Leather, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Billet, Mother California Gold Chrome Detailer.