MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łutuuututuuu! Leci najnowsze wideo od Bling Bling Garage. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność pracować nad motocyklem z włoskiej stajni Aprilii. Tuono z 2006 roku wjechała do nas na regenerację i zabezpieczenie premium po kilkunastu latach eksploatacji.

Zabawę z Grzmotem rozpoczęliśmy od pianowania, by zrzucić wszystkie luźne zabrudzenia i osady. Dalej przeszliśmy do szczegółowego czyszczenia całego motocykla - od przodu do tyłu, z góry na dół. Najwięcej czasu spędziliśmy na doczyszczeniu tyłu z zaschniętego smaru od łańcucha, który zdążył narobić bałaganu na tylnym zawieszeniu Aprilii. Finalnie przeszliśmy do mycia i osuszenia motocykla ciepłym i filtrowanym powietrzem.

W kolejnym etapie skupiliśmy się na regeneracji. Zregenerowaliśmy cały układ wydechowy - od kolektorów na dwóch kominach Akrapa kończąc. Następnie przeszliśmy do regeneracji matowego lakieru Tuono. Autorską techniką usunęliśmy zmatowienia i niedoskonałości matowych powierzchni pozostawiając je ... matowymi :). Następnie skupiliśmy się na regeneracji metalowych i aluminiowych elementów, które wypolerowaliśmy na lustro.

Na końcu przeszliśmy do zabezpieczania całej konstrukcji. W pierwszej kolejności zabezpieczyliśmy wszystkie luźne elementy jak kable. Następnie ochrona ramy i wybranych elementów silnika. Na wszystkie elementy gumowe nałożyliśmy odpowiednie dressingi. matowy lakier otrzymał dedykowany wosk premium do matowych lakierów, a felgi naturalny wosk by podbić ich kolor. Na lampy nałożyliśmy niewidzialną wycieraczkę w postaci powłoki hydrofobowej, a siedzenie zostało zaimpregnowane odpowiednim kosmetykiem.

Zobaczcie jak pracowaliśmy nad kilkunastoletnią Aprilią. Łapcie wideo i sprawdźcie nas!

Rada BBG: zaprawki lakiernicze, usunięcie starych naklejek, regeneracja przedniej szyby, regeneracja kloszy lamp, regeneracja wyświetlacza.
Pakiet: Premium Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/premium-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Angelwax Luminosity, Swissvax Autobahn, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Motul C4 Chain Lube Road, Mothers Billet, Gtechniq C2 Liquid Crystal, Koch Chemie Plast Star, Motul E4 Perfect Seat.