MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Zobaczcie najnowszą realizację Bling Bling Garage. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować z turystycznym enduro od japońskiego producenta. Africa Twin z 2017 roku wjechała do nas na przygotowanie motocykla do sprzedaży, więc ogarnięcie, trochę regeneracji i optymalne zabezpieczenie oparte na pakiecie Smart Bling.

Prace rozpoczęliśmy od pianowania i zrzucania całego syfu po kilkuletniej eksploatacji w różnych warunkach. Szczegółowo wyczyściliśmy każdy możliwy zakamarek motocykla. Po kilku godzinach czyszczenia tyłu z wszechobecnego smaru z łańcucha, przeszliśmy do porządnej dekontaminacji, by zrzucić smoliste i metaliczne zabrudzenia. Po dokładnym umyciu motocykla, wysuszyliśmy Mammę ciepłym i filtrowanym powietrzem rodem z afrykańskiego skwaru.

Następnie przeszliśmy do wykonania zaprawek lakierniczych, by pouzupełniać ubytki w lakierze. Następnie wypolerowaliśmy z zewnątrz szybę, by choć trochę uzyskać jej większą przejrzystość. Dalej skupiliśmy się na jednoetapowym polerowaniu lakieru, które zaproponowaliśmy jako dodatkową usługę przy tym pakiecie. Dzięki porządnemu onestepowi usunęliśmy około 75% niedoskonałości powłoki lakierniczej. Czerwień i biel zaczęły tańczyć w afrykańskim.... eeeee... warszawskim słońcu.

Finalnie przeszliśmy do nakładania optymalnych zabezpieczeń, by zakonserwować Hondę. W pierwszym etapie zakonserwowaliśmy ramę, silnik, sety i pozostałe luźne elementy. Na elementy gumowe wjechaliśmy z ciasteczkowym dressingiem, a na plastiki z odpowiednim środkiem do ich pielęgnacji i ochrony. Na lakier nałożyliśmy twardy, syntetyczny wosk, który dodatkowo podbił kolory Afriki i zapewnił jej świetną hydrofobowość. Na koniec umyliśmy i delikatnie przepolerowaliśmy dołączony aluminiowo-plastikowy centralny kufer.

Łapcie foty i zobaczcie jak przygotowujemy motocykle do sprzedaży. Liczymy, że nasz Klient sprzeda bzyka w rekordowym czasie :). Jeśli szukacie konkretnego egzemplarza Hondy Africa Twin po serwisie i i po detailingu w BBG, dajcie znać - przekażemy namiary bezpośrednio na Właściciela. Bang!

Rada BBG: rekomendacja pakietu Ceramic Bling, pełna regeneracja szyby, usuwanie kleju po odważnikach, wieloetapowa korekta lakieru, regeneracja kolektorów i wydechu, pełny detailing siedziska, regeneracja części metalowych.Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling  )
Czas realizacji: 9 godzin
Zabezpieczenie: Water Block Wax Gloss Type Perła&Metalik  Water Block Wax, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer.

africatwin03.jpg

africatwin04.jpg

africatwin01.jpg