MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling Bling Cosmetics to absolutna nowość na półce kosmetyków premium przeznaczonych wyłącznie do pielęgnacji motocykli. Marka narodziła się w studiu detailingu motocyklowego, z potrzeby przekazania wieloletniego doświadczenia i zarażania pasją innych motocyklistów. Po ponad roku prac i półrocznych testach studio oddaje w Wasze ręce podstawową linię Bling Bling Cosmetics, w której znajdziecie kosmetyki i akcesoria do samodzielnego czyszczenia, mycia i ochrony wszystkich elementów Waszych motocykli. Kosmetyki BBC są w pełni bezpieczne dla różnych powierzchni - chromowanych, lakierowanych, plastikowych, a nawet anodowanych.

Bling Bling Cosmetics jest jedną z niewielu firm, która tworzy profesjonalne kosmetyki przeznaczone tylko i wyłącznie do motocykli. Każdy kosmetyk zawiera rzetelnie przetestowane składniki aktywne, dobrane specjalnie pod kątem jednośladów. Wielokrotne testy w studio detailingu i zbieranie opinii i testów wśród Klientów zaowocowały stworzeniem marki premium od motocyklistów dla motocyklistów.

Bling Bling Cosmetics to polska marka premium od podstaw kreowaną przez motocyklistów. Cieszymy się, że teraz nasze produkty mogą dotrzeć także do Ciebie! Zapraszamy do świata Bling Bling!

Więcej informacji: www.blingblingcosmetics.pl

bbc_krok1.jpg

bbc_krok2.jpg

bbc_krok3.jpg