MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Zobaczcie na zdjęciach efekt prac nad Hondą CBR 650 F, która wjechała do nas na serwis powłok ceramicznych, które nakładaliśmy już ponad 17 miesięcy temu! Dzięki corocznym serwisom w Bling Bling Garage powłoki wciąż spełniają swoją funkcję. Pamiętajcie, że o ceramikę trzeba dbać :).

Prace nad CeBRą rozpoczęliśmy od pianowania i szczegółowego czyszczenia wszystkich zakamarków motocykla, by pozbyć się nieczystości po sezonie. Następnie przeprowadziliśmy pełną dekontaminację i odetkaliśmy powłoki. Finalnie motocykl został umyty i wysuszony ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Wykonaliśmy również drobne zaprawki lakiernicze, które pojawiły się od czasu ostatniej wizyty w BBG. Następnie zajęliśmy się zabezpieczaniem i konserwacją Hondy. W pierwszej kolejności zabezpieczyliśmy wszystkie luźne elementy, następnie sety, kierownicę, ramę, silnik itp. Nałożyliśmy dressingi na wszystkie elementy gumowe oraz ranty opon. Na elementy lakierowane i plastikowe dobiliśmy powłokę hydrofobową, by przywrócić Hondzie szklistość i zapewnić solidne zabezpieczenie na kolejny sezon motocyklowy.

Zobaczcie, jak wygląda motocykl, którym opiekujemy się od 17 miesięcy. Aplikacja pakietu Ceramic Bling i coroczny przegląd powłoki ceramicznej to klucz do utrzymania Waszych motocykli w perfekcyjnym stanie wizualnym. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (serwis powłok)
Czas realizacji: 6 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat Scout V2, Ultracoat Fabric&Leather, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Motul E4 Perfect Seat.

cbr650f__3.jpg

cbr650f__4.jpg

cbr650f__1.jpg