MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze krwiste wideo od Bling Bling Garage. Tym razem zobaczycie jak pracowaliśmy nad włoskim szatanem - Ducati Diavel Carbon. Dukat wjechał do nas na doczyszczenie, regenerację oraz zabezpieczenie powłokami ceramicznymi w stylu BBG!

Detailingowy taniec z Diavelem rozpoczęliśmy od szczegółowego i gruntownego czyszczenia całego motocykla - od kół po końcówki lusterek. Doczyściliśmy z ponad 5-letniego brudu każdy możliwy detal motocykla, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na usuwanie resztek smaru i smoły ze spodu Dukata. Na koniec dokładnie umyliśmy motocykl szamponem premium i wysuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Następnie przeszliśmy do regeneracji, podczas której wykonaliśmy masę umówionych z Klientem czynności. Zaprawki lakiernicze. Polerowanie szyby. Maszynowe polerowanie felg. Bezinwazyjne usuwanie naklejek. Usuwanie skutków parkingowej gleby. Maszynowe polerowanie aluminiowych i karbonowych materiałów. Miazzzzgaaa! Finalnie na lakier wjechaliśmy z dwuetapową korektą lakieru, dzięki której usunęliśmy około 85% niedoskonałości powierzchni lakierniczej. Teraz Diavel Carbon wygląda tak jak powinien!

Finalnie przeszliśmy do konserwacji i zabezpieczenia Diavela na kolejne lata eksploatacji. Na pierwszy ogień skupiliśmy się na silniku i luźnych elementach jak kable. Następnie wszystkie pozostałe elementy typu rama, sety, przestrzeń pod siedzeniem. Na karbony, plastiki i lakier wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną. Odświeżone felgi, metalowe elementy i kominy otrzymały odpowiednią powłoką ceramiczną odporną na działanie wysokiej temperatury. W trakcie utwardzania bazowej powłoki zajęliśmy się siedziskiem Diavela, które zostało szczegółowo wyczyszczone oraz zabezpieczone odpowiednią powłoką. Na koniec na cały motocykl nałożyliśmy kolejną warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej, która dodatkowo zabezpieczyła lakier, podbiła szklistość i zapewniła trwałą powłokę odpychającą wodę i pierwszy brud.

Łapcie kolejne wideo od BBG. Za nami setki realizacji z Waszych motocykli, kilkadziesiąt filmów wideo z przebiegu prac, masa doświadczenia. Zapraszamy do Bling Bling Garage - jedynego takiego motocyklowego studia detailingu w Polsce!