MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

W tym tygodniu mieliśmy okazję pracować nad kaskiem motocyklowym dostarczonym do nas przez stałego Klienta. Shoei NXR Stimuli TC10 z symbolicznym "przebiegiem" kilku tysięcy kilometrów trafił do nas na zmodyfikowany pakiet Helmet Bling o powłoki ceramiczne.

Po zdemontowaniu wizjera, wykonaliśmy szybkie czyszczenie i mycie kasku by pozbyć się luźnych osadów. Następnie zabezpieczyliśmy elementy skórzane odpowiednią odżywką. Wykonaliśmy również jednoetapowe odświeżające polerowanie skorupy, by uzyskać chirurgicznie czystą powierzchnię pod nałożenie powłok. Następnie nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną na skorupę kasku, wizjer i elementy plastikowe. Po utwardzeniu pierwszej warstwy wjechaliśmy z powłoką hydrofobową na wszystkie elementy Shoei'a, by podbić bardziej kolory i zapewnić rewelacyjną hydrofobowość.

Tak przygotowany przez BBG kask będzie służył przez wiele wiele kilometrów jazdy motocyklem. Bezpiecznej jazdy! Zapraszamy do Bling Bling Garage na odświeżenie i zabezpieczenie Waszych kasków!

Rada BBG: brak
Pakiet: Helmet Bling (opcja Ceramic) (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/helmet-bling)
Czas realizacji: 2 godziny
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2.

shoeiNXRmanga_4.jpg

shoeiNXRmanga_2.jpg

shoeiNXRmanga_3.jpg