MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Ludzie mówią, że ponoć jesteśmy najlepsi w Warszawie... hmm... my mówimy (nieskromnie), że jeśli chodzi o motodetailing to jesteśmy najlepsi w tym kraju! Łapcie prawdziwy włoski bikeporn od Bling Bling Garage, gdzie na zdjęciach zobaczycie efekt prac nad ostatnią realizacją prawdziwego motocyklowego SPA. Czerwone Ducati GT 1000 wjechało do nas na aplikację pakietu Premium Bling! Działo się!

Prace z Dukatem rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia włoskiej konstrukcji. Dokładnie oczyściliśmy każdy zakamarek motocykla wyciągając wszelkie nieczystości. Najwięcej czasu spędziliśmy na doprowadzaniu do czystości tyłu motocykla i samego łańcucha. Dużo czasu poświęciliśmy na odchamienie szprychowanych felg. Na koniec dokładnie umyliśmy motocykl a następnie wysuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Regenerację rozpoczęliśmy od demontażu jednej z fabrycznych naklejek, którą już ktoś gdzieś po drodze lekko ... oskubał :). Następnie wykonaliśmy czerwone i czarne zaprawki lakiernicze, by uzupełnić ubytki w lakierze. Zrzuciliśmy rdzę i wypolerowaliśmy cały układ wydechowy. Następnie zajęliśmy się chromowanymi biżutami Dukata, by wyciągnąć z nich prawdziwy BLING. Dużo czasu spędziliśmy na doprowadzenie rantów felg do prawilnego stanu. Następnie zajęliśmy się poniszczonym czerwonym lakierem typu UNI (blahhh!). Wjechaliśmy z dwoma etapami mechanicznej polerki, dzięki czemu usunęliśmy 90% wszelkich zarysowań, zmatowień i otarć. Na koniec wypolerowaliśmy pozostałe lakierowane elementy - w tym ramę.

Finalnie przeszliśmy do zabezpieczenia Ducati. Wjechaliśmy z kosmetykami premium na każdy możliwy element motocykla - od kabli przez silnik po lakier, na który nałożyliśmy pachnący wosk od Svisswaxa. Ducati został w pełni zakonserwowany i zabezpieczony na kolejne lata eksploatacji. O to to chodzi!

Zobaczcie efekt prac nad kolejnym wyblingowanym motocyklem od BBG. Na mieście jest tylko JEDNO studio zajmujące się motodetailingiem na poważnie - Bling Bling Garage. Zapraszamy!

Rada BBG: lakierowanie wybranych elementów, wymiana wybranych elementów.
Pakiet: Premium Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/premium-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Swissvax Mirage, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Koch Chemie Pss Plast Star, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers Billet, Motul C2 Chain Lube Road, Motul E4 Perfect Seat, Gtechniq C2 Liquid Crystal v3.

gt1000cz_4.jpg

gt1000cz_3.jpg

gt1000cz_1.jpg