MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci najnowsza realizacja wideo od motocyklowego studia detailingu Bling Bling Garage. Tym razem w kilku kadrach zobaczycie jak pracowaliśmy nad Yamahą Dragstar, która wjechała do nas na indywidualny zakres usług. Motocykl z ponad 20-letnim stażem wymagał szczegółowego czyszczenia, konkretnej regeneracji i odpowiedniego zabezpieczenia spod znaku BBG.

Prace z Dragstarem rozpoczęliśmy od demontażu wybranych akcesoriów, by mieć dostęp do poszczególnych elementów motocykla. Następnie przeprowadziliśmy szczegółowe gruntowne czyszczenie Yamahy wyciągając z niej ponad 20-letni brud wynikający z długoletniej eksploatacji. Następnie umyliśmy motocykl i osuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Następnie przeszliśmy do regeneracji. W pierwszej kolejności wykonaliśmy liczne zaprawki lakiernicze, by uzupełnić ubytki w lakierowanych elementach. Dalej zajęliśmy się felgami, gdzie ze szprych usunęliśmy rdzę a ranty wypolerowaliśmy na lustro. Dalej usunęliśmy wtopiony w wydech plastik pochodzący z ... buta :). Zajęliśmy się pomarańczowym lakierem, który dostał dwuetapową korektę lakieru, dzięki której usunęliśmy około 75% niedoskonałości powierzchni lakierowanych. Dodatkowo przepolerowaliśmy czarną ramę by odzyskała swój blask. Wypolerowaliśmy przednie lagi o raz wszystkie chromowane biżuty Dragstara. Yamaha odzyskała swój blask sprzed 20-lat.

Finalnie przeszliśmy do konserwacji i zabezpieczenia motocykla na kolejne lata eksploatacji. Na pierwszy ogień skupiliśmy się na silniku i luźnych elementach. Następnie wszystkie pozostałe elementy typu rama, sety, przestrzeń pod siedzeniem. Na pomarańczowy lakier wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną. Odświeżone felgi, metalowe elementy i kominy otrzymały odpowiednią powłoką ceramiczną odporną na działanie wysokiej temperatury. W trakcie utwardzania bazowej powłoki zajęliśmy się skórami. Siedzisko i dwa kufry zostały szczegółowo wyczyszczone oraz zabezpieczone odpowiednimi powłokami. Na koniec na cały motocykl nałożyliśmy kolejną warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej.

Zobaczcie kolejny projekt studia kosmetyki motocyklowej BBG. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu, o czym świadczy reakcja Klienta w ostatnim kadrze wideo. Łapcie film i sprawdźcie nas! Bling!

Rada BBG: pomarańczowe zaprawki lakiernicze, wymiana wybranych szprych.
Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling)
Czas realizacji: 16 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.