MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Kawasaki Versys 1000 gotowe! Egzemplarz wyjątkowo zapuszczony wieloletnim brudem. Oczywiście jak zawsze poradziliśmy sobie i z takim szczurem, choć podczas prac wylaliśmy hektolitry potu, krwi i łez. Pamiętajcie, że detailing to nie konkurs na czyszczenie z***banych brudem motocykli, tylko ich odpowiednie zabezpieczenie po to, by ich późniejsza pielęgnacja była łatwa i przyjemna, a przy okazji takie motocykle wyglądały jak nowe przez długi czas.

Prace z Versys rozpoczęliśmy od ... zrzucenia tony zaschniętego asfaltu, smaru i smoły. Po kilku godzinach usuwania kłębów zbitego smaru dopiero przeszliśmy do pianowania i szczegółowego czyszczenia całej japońskiej konstrukcji. Doczyściliśmy wszystkie elementy motocykla - od felg przez silnik po zaciski hamulcowe. Finalnie dokładnie umyliśmy motocykl, a na koniec osuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

W związku z tym, że Właściciel zamierzał sprzedać motocykl, ustaliliśmy minimalny zakres prac podczas procesów regeneracji. Wykonaliśmy jednoetapowe polerowanie dwóch szyb Kawy, a następnie zajęliśmy się czarnym perłowym lakierem. Przeprowadziliśmy jednoetapowe polerowanie lakieru na twardych gąbkach, dzięki któremu usunęliśmy aż ... 85% niedoskonałości na lakierze. Dzięki tym zabiegom motocykl odzyskał swój naturalny perłowy blask.

Na koniec przeszliśmy do najważniejszej czynności - odpowiedniej ochrony motocykla. Zabezpieczyliśmy wszystkie części i elementy Kawasaki. Kable. Sety. Rama. Gumy. Silnik. Felgi. Plastiki. Na lakier wjechaliśmy z twardym syntetycznym woskiem. Na koniec zajęliśmy się dołączonymi czterema kuframi, które na prośbę Właściciela zostały ... tylko umyte. Finalnie nasmarowaliśmy złoty łańcuch Versysa.

Mimo naszych rekomendacji zajęcia się szerzej motocyklem, Właściciel zdecydował się na minimalny zakres prac - w związku z zamiarem sprzedaży motocykla. Rozumiemy. Szanujemy. Choć nieco żałujemy, bo przy tym egzemplarzu prac zostało jeszcze sporo. A jak zawsze chcemy w pełni wyblingować Wasze bzyki. Taką mamy naturę :).

Rada BBG: regeneracja kolektorów, zaprawki lakiernicze, usuwanie kleju pod odważnikach, polerowanie elementów metalowych, pełna korekta elementów lakierowanych, pełna regeneracja szyby, regeneracja reflektorów, pełny detailing kufrów.

Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic, ADBL Tire Dressing, ADBL Quick Wax, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Motul C2 Chain Lube Road.

versys_3.jpg

versys_2.jpg

versys_1.jpg