MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Najlepsze motocykle przyjeżdżają do Bling Bling Garage, a wyjeżdżają ... jeszcze lepsze i jeszcze piękniejsze! Kolejny dowód na fakt najwyższej jakości usług motodetailingu w Polsce i w Warszawie. Łapcie kilka fot najnowszej realizacji studia, gdzie pracowaliśmy nad niezwykle rzadkim okazem na polskich drogach - Ducati Streetfigher S, który wjechał do nas na aplikację optymalnego pakietu Smart Bling.

Prace rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia całej włoskiej konstrukcji. Z góry do dołu. Od lusterek po spód silnika. Felgi. Rama. Owiewki. Zaciski. Silnik. Zawieszenie. Bla bla bla! Podczas wielogodzinnych procesów, wszystkie elementy zostały dokładnie wyczyszczone z zalegającego - czasem wieloletniego - brudu.

Następnie przeszliśmy do ... zabezpieczenia Streetfightera, by optymalnie zakonserwować poszczególne elementy motocykla. Nałożyliśmy odpowiednie dressingi na wybrane elementy - od kabli po elementy gumowe. Wjechaliśmy z syntetycznym twardym woskiem na karbonowe części motocykla. Matowe elementy również otrzymały odpowiednie zabezpieczenie i ochronę. Zabezpieczyliśmy elementy plastikowe i gumowe. Na końcu nasmarowaliśmy łańcuch Dukata.

Mimo naszych szczerych rekomendacji, Właściciel ostatecznie nie zdecydował się na aplikację pakietu Ceramic Bling, który jest dedykowany to tego typu jednośladów. Nieco żałujemy, bo chcieliśmy pokazać pełny zakres naszych możliwości. Pracy przy tym motocyklu zostało jeszcze sporo, ale najważniejsze dla nas, że Właściciel jest w pełni zadowolony z uzyskanego efektu! Czasem za bardzo staramy się udowodnić, że motocykle wyjeżdżające z BBG mogą wyglądać lepiej niż nowe w salonie :). Na szczęście Streetfighter ma do nas wrócić na ceramikę na koniec sezonu. Bang!

Rada BBG: zaprawki lakiernicze, lakierowanie wybranych elementów, pełna dekontaminacja i usuwanie resztek asfaltu, usuwanie kleju pod odważnikach, czyszczenie i zabezpieczenie skór, polerowanie elementów metalowych, regeneracja kolektorów, polerowanie elementów karbonowych, odświeżenie elementów matowych, polerowanie elementów lakierowanych, polerowanie szyby, polerowanie reflektorów przód/ tył, rekomendacja pakietu Ceramic Bling.
Pakiet: Smart Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/smart-bling)
Czas realizacji: 7 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic, Muc-Off Matt Detailer, ADBL Tire Dressing, ADBL Quick Wax, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Motul C2 Chain Lube Road.

DUCstreetfighter_3.jpg

DUCstreetfighter_4.jpg

DUCstreetfighter_1.jpg