MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci najnowsza motodetailingowa produkcja od BBG. Tym razem zobaczycie jak pracowaliśmy nad Fat Bobem, który wjechał do Bling Bling Garage na odświeżenie, regenerację i ceramiczne zabezpieczenie.

Zabawy z Bobem rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia całej amerykańskiej konstrukcji. Powyciągaliśmy brud z najciemniejszych zakamarków motocykla, by uzyskać chirurgiczną czystość wszystkich elementów. Następnie dokładnie umyliśmy Fat Boba a na końcu osuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Regenerację rozpoczęliśmy od wykonania zaprawek lakierniczych, by uzupełnić ubytki na poszczególnych elementach. Dużo czasu poświęciliśmy na doprowadzenia elementów metalowych do fabrycznego stanu. Niestety felgi i elementy silnika zostały potraktowane wcześniej kwasem i niewłaściwą chemią do pielęgnacji Harleya, co dało efekt ciężkich do usunięcia osadów - felgi były praktycznie białe! Po wielu godzinach ręcznego polerowania uzyskaliśmy satysfakcjonujący efekt mieniącego się harleyowskiego aluminium - miazzzzga! Następnie skupiliśmy się na częściach lakierowanych jak rama, elementy kierownicy i lagi, które otrzymały jednoetapową korektę lakieru, by przywrócić im naturalny blask. Następnie wypolerowaliśmy wszystkie chromowane elementy na lustro, by wszystko do siebie pasowało. Tak ma wyglądać Harley!

Na końcu przeszliśmy do najważniejszego - prawidłowego zabezpieczenia Harleya, by jak najdłużej utrzymał swój blask. Zakonserwowaliśmy wszystkie elementy motocykla - od kabli przez silnik po nieliczne elementy plastikowe. Na matowy lakier, elementy lakierowane nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną. Odświeżone felgi i kominy otrzymały odpowiednie powłoki ceramiczne odporne na działanie wysokiej temperatury. Po utwardzeniu bazy, nałożyliśmy na całość kolejną warstwę w postaci twardej powłoki hydrofobowej by jeszcze bardziej zabezpieczyć matowego sk***wiela. W między czasie zajęliśmy się skórzanym siedziskiem Boba, które po dokładnym czyszczeniu skóry otrzymało odpowiednią powłokę.

Łapcie najnowsze krwiste wideo od BBG i zobaczcie jak się robi najlepszy motodetailing w Polsce. Sprawdźcie nas! Hell yeah!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 14 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.