MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Kolejny odmieniony jednoślad wyjeżdża z Bling Bling Garage. Tym razem na zdjęciach zobaczycie efekt prac nad skuterem Kymco Xciting R 500i, który wjechał do nas na zmodyfikowany pakiet Scooter Bling - wzbogacony o powłoki ceramiczne.

Prace rozpoczęliśmy od dokładnego czyszczenia koreańskiej konstrukcji - od zdjęcia ściany zaschniętych robaków przez dokładne czyszczenie silnika po szczegółowe czyszczenie felg, opon i zacisków hamulcowych. Najwięcej czasu poświęciliśmy na doczyszczenie spodu silnika z asfaltu i zaschniętego oleju. Następnie dokładnie umyliśmy cały skuter a następnie wysuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

W kolejnym etapie zajęliśmy się regeneracją. Na pierwszy ogień wykonaliśmy zaprawki lakiernicze oraz zminimalizowaliśmy skutki wcześniejszych "paciaków". Następnie wykonaliśmy jednoetapowe polerowanie szyby i reflektorów skutera. Przeprowadziliśmy dwuetapowe polerowanie powłoki lakierniczej Kymco usuwając około 90% niedoskonałości, rys i zmatowień. Dzięki temu lakier odzyskał swoją głębię i perłowy kolor.

Finalnie przeszliśmy do zabezpieczania całej konstrukcji skutera. Kable. Silnik. Lagi. Plastiki. Szyba. Gumy. Siedzenie. Schowki. Wszystkie elementy Kymco otrzymały solidną dawkę konserwującą. Na lakier i plastikowe owiewki nałożyliśmy powłoką ceramiczną a po jej utwardzeniu dodatkową warstwę w postaci powłoki hydrofobowej. Nie zapomnieliśmy o dołączonym kufrze Givi, który również otrzymał solidną porcję detailingowych zabiegów.

Zobaczcie jak wyprowadziliśmy Kymco na prostą. Jak lśni lakier. Jak czarne plastiki w końcu są czarne. Prawdziwy scooterdetailing w wydaniu Bling Bling Garage. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: wymiana przedniej szyby (mechaniczne uszkodzenia)
Pakiet: Scooter Bling/ Ceramic (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/scooter-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Fabric & Leather, Koch Chemie Pss Plast Star, Bling Bling Cosmetics Bling Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.

kymcoXcit_3.jpg

kymcoXcit_2.jpg

kymcoXcit_1.jpg