Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Dziś mieliśmy przyjemność pracować nad kaskiem motocyklowym dostarczonym do BBG przez stałego Klienta, któremu zależało na prawidłowym zabezpieczeniu nowego kasku wyjętego prosto z kartonu. Zaproponowaliśmy zmodyfikowany pakiet Helmet Bling, wzbogacony o powłoki ceramiczne.

Prace rozpoczęliśmy od demontażu naklejek - tych ochraniających wizjer jak i informacyjnych. Następnie zdemontowaliśmy wizjer i wykonaliśmy szybkie jednoetapowe polerowanie w celu odświeżenia fluorescencyjnego lakieru przed nałożeniem powłok. Po odtłuszczeniu powierzchni nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną na elementy lakierowane i plastikowe, a po utwardzeniu bazy, nałożyliśmy drugą warstwę w postaci powłoki hydrofobowej. Nie zapomnieliśmy o wizjerze, który otrzymał również powłokę hydrofobową, która ma za zadanie łatwiej odpychać wodę.

Teraz jazda będzie przyjemniejsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza przez odpowiednią ochronę wizjera. Zobaczcie jak szkli się kask od bawarskiego producenta. Właścicielowi pozostało tylko zdjąć folię zabezpieczającą z ... pinlocka :).

Rada BBG: brak
Pakiet: Helmet Bling (opcja Ceramic) (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/helmet-bling)
Czas realizacji: 2 godziny
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2.

kaskBMW_2.jpgkaskBMW_4.jpgkaskBMW_3.jpg