MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Dziś mieliśmy przyjemność pracować nad kaskiem motocyklowym dostarczonym do BBG przez stałego Klienta, któremu zależało na prawidłowym zabezpieczeniu nowego kasku wyjętego prosto z kartonu. Zaproponowaliśmy zmodyfikowany pakiet Helmet Bling, wzbogacony o powłoki ceramiczne.

Prace rozpoczęliśmy od demontażu naklejek - tych ochraniających wizjer jak i informacyjnych. Następnie zdemontowaliśmy wizjer i wykonaliśmy szybkie jednoetapowe polerowanie w celu odświeżenia fluorescencyjnego lakieru przed nałożeniem powłok. Po odtłuszczeniu powierzchni nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną na elementy lakierowane i plastikowe, a po utwardzeniu bazy, nałożyliśmy drugą warstwę w postaci powłoki hydrofobowej. Nie zapomnieliśmy o wizjerze, który otrzymał również powłokę hydrofobową, która ma za zadanie łatwiej odpychać wodę.

Teraz jazda będzie przyjemniejsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza przez odpowiednią ochronę wizjera. Zobaczcie jak szkli się kask od bawarskiego producenta. Właścicielowi pozostało tylko zdjąć folię zabezpieczającą z ... pinlocka :).

Rada BBG: brak
Pakiet: Helmet Bling (opcja Ceramic) (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/helmet-bling)
Czas realizacji: 2 godziny
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2.

kaskBMW_2.jpgkaskBMW_4.jpgkaskBMW_3.jpg