MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci najnowsza motodetailingowa realizacja wideo od BBG. Na klatkach zobaczycie jak pracowaliśmy nad Ducati GT 1000, które wjechało do BBG na pełne odświeżenie.

Zabawy z GT-kiem rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia, gdzie dużo czasu poświeciliśmy na doczyszczenie szprychowanych felg. Niczym detailingowy Jezus zamieniliśmy czarne szprychy w błyszczące. Pousuwaliśmy zaschnięty asfalt. Chyba najwięcej czasu poświęciliśmy na usuwanie starego smaru z łańcucha w okolicy zębatki zdawczej - niestety włoscy konstruktorzy nie przewidzieli łatwego dostępu do tych miejsc. Poradziliśmy sobie mimo to :).

Proces regeneracji rozpoczęliśmy od doczyszczenia i przepolerowania układu wydechowego - od kolektora po końcówkę wydechu. Następnie przeszliśmy do pięknego lakieru cappuccino. Porysowanego lakieru a dodatkowo wcześniej nieumiejętnie polerowanego. Masa hologramów od maszyny rotacyjnej - ktoś kiedyś zapomniał o finiszu?! Wykonaliśmy dwuetapową korektę lakieru usuwając około 95% niedoskonałości - od cuttingu po finisz.

Następnie przeszliśmy do zabezpieczenia GT-ka. Kable. Silnik. Rama. Sety. Lagi. Plastiki. Elementy gumowe. Opony. Wszystkie elementy otrzymały sprawdzone dressingi Premium, by motocykl otrzymał dawkę pielęgnacyjną na jaką w pełni zasłużył. Na lakier wrzuciliśmy naturalny wosk Premium. Na lampę wjechała niewidzialna wycieraczka. Wyczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy siedzisko Dukata.

Zobaczcie jak pracowaliśmy nad włoskim klasykiem. Ducati GT 1000 może wracać na śródmiejskie uliczki i latać od kawiarni do kawiarni. Błyszcząco. Majestatycznie. Pięknie. Ciao!

Rada BBG: brak
Pakiet: Premium Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/premium-bling)
Czas realizacji: 14 godzin
Zabezpieczenie: Swissvax Mirage, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Koch Chemie Pss Plast Star, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers Billet, Motul C2 Chain Lube Road, Motul E4 Perfect Seat, Gtechniq C2 Liquid Crystal v3.