MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowszą realizację Bling Bling Garage. Tym razem w kilku kadrach zobaczycie jak przebiegały prace nad Multistradą, która wjechała do nas na odszczurzenie i zabezpieczenie powłokami ceramicznymi. Dodatkowo zajęliśmy się dołączonym kaskiem, który otrzymał zmodyfikowany o powłokę ceramiczną pakiet Helmet Bling.

Prace rozpoczęliśmy od usunięcia "ściany" zaschniętych robaków z całego przodu motocykla. Następnie przeszliśmy do szczegółowego czyszczenia motocykla, które zajęło nam wiele godzin pracy. Było co robić. Brud. Asfalt. Smar. Masssakra. Po doczyszczeniu Multi, przeszliśmy do dokładnego mycia motocykla, a następnie do osuszenia ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Etap regeneracji pochłonął najwięcej naszego czasu. Wystartowaliśmy od wykonania zaprawek lakierniczych, następnie zregenerowaliśmy cały układ wydechowy zrzucając z niego rdzawy nalot. Usunęliśmy klej po odważnikach z felg. Dalej przeszliśmy do regeneracji zmatowiałych i wyblakłych plastików. Zajęliśmy się również pełną regeneracją wyświetlacza Multistrady, by odzyskał oryginalny wygląd. Wykonaliśmy jednoetapowe polerowanie szyby oraz reflektorów. Do tego wjechaliśmy z polerką czerwonej kratownicowej ramy. Finalnie zajęliśmy się całym lakierem Multistrady, który był w stanie agonalnym - rysy, zmatowienia, przetarcia. Wykonaliśmy dwuetapową korektę lakieru usuwając około 90% niedoskonałości powłoki lakierniczej.

Dopiero po wielu godzinach pracy przeszliśmy do zabezpieczenia i ochrony poszczególnych elementów motocykla. Zabezpieczenie rozpoczęliśmy od luźnych elementów jak kable. Następnie wjechaliśmy z dressingami na części gumowe. Silnik. Rama. Sety. Lagi. Wszystkie elementy motocykla otrzymały solidną dawkę zabezpieczającą. Na lakier i plastikowe elementy wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną, a po jej utwardzeniu nałożyliśmy drugą warstwę powłoki hydrofobowej. Na felgi i wydech wjechała ceramika odporna na wysoką temperaturę. Finalnie zajęliśmy się siedziskiem, które otrzymało dedykowaną powłokę. Na koniec zajęliśmy się kaskiem Właściciela, który wyczyściliśmy, umyliśmy i zabezpieczyliśmy powłokami ceramicznymi.

Zobaczcie nasze najnowsze wideo z odszczurzania dość zmęczonej Multistrady. Teraz odzyskała swój naturalny fabryczny wygląd i może wracać na warszawskie ulice i w kolejną podróż. Pełna blasku! Ciao!

Rada BBG: brak
Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling)
Czas realizacji: 17 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Motul C2 Chain Lube Road.