MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze motodetailingowe wideo z życia studia BBG. Zobaczycie prace nad matową Yamahą MT-10, która wjechała do nas na doczyszczenie i zabezpieczenie powłokami ceramicznymi.

Zabawy z ostrym nakedem rozpoczęliśmy od dokładnego i szczegółowego czyszczenia całego motocykla. Wjechaliśmy w każdy zakamarek japońskiej konstrukcji, by wyciągnąć najmniejszy syf i perfekcyjnie doczyścić MT-ka. Po wielu godzinach czyszczenia motocykla, umyliśmy Yamahę a następnie wysuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Następnie przeszliśmy do zrobienia porządku między innymi pod kanapą, by powyciągać brud w miejscach, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne. Punktowo pousuwaliśmy asfalt. Dalej zajęliśmy się regeneracją całego układu wydechowego, by zrzucić z niego rdzawy nalot i przebarwienia.

Po doprowadzeniu motocykla do chirurgicznej czystości rozpoczęliśmy proces ochrony i zabezpieczenia MT-10. W pierwszej kolejności zajęliśmy się zabezpieczenianiem silnika, luźnych elementów jak kable, sety, rama, lagi. Następnie nałożyliśmy dressingi na wszystkie elementy gumowe. Po odtłuszczeniu powierzchni przystąpiliśmy do nakładania powłok ceramicznych na matowy lakier Yamahy i wszystkie elementy plastikowe, których w tym modelu jest od ... ch**a. Na felgi i końcówkę wydechu wjechała ceramika odporna na działanie wysokiej temperatury. W trakcie utwardzania bazowej powłoki zajęliśmy się siedziskiem motocykla, które otrzymało sprawdzoną powłokę ochronną. Na koniec na praktycznie wszystkie elementy nałożyliśmy drugą warstwę ceramiki w postaci twardej powłoki hydrofobowej, która ma za zadanie odpychać wodę oraz wszystkie drogowe syfy podczas eksploatacji.

Zobaczcie kolejne wideo jedynego w Polsce motocyklowego studia detailingu. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Motul C2 Chain Lube Road.