MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Hell yeah! Leci najnowsze motodetailingowe wideo z przebiegu prac nad Sportsterem, który ostatnio gościł w Bling Bling Garage. Sporciak wjechał na doczyszczenie, regenerację i zabezpieczenie powłokami ceramicznymi, czyli na aplikację pakietu Ceramic Bling.

W pierwszej kolejności zajęliśmy się gruntownym czyszczeniem motocykla. Mimo że motocykl był zadbany, to powyciągaliśmy 10-letni syf z całego podwozia. Najwięcej czasu poświęciliśmy na doprowadzenie chromowanych kół do prawilnego warszawskiego glossu. Po umyciu i wysuszeniu małego Harrego zajęliśmy się regeneracją.

Najpierw usunęliśmy stare fabryczne naklejki, zastępując je nowymi - o co poprosił nas Właściciel. Dalej zajęliśmy się odświeżeniem wszystkich chromów, łącznie z felgami. Usunęliśmy liczne, stare zacieki z pozostałych części metalowych. Wykonaliśmy zaprawki lakiernicze w ubytkach lakieru. Następnie zajęliśmy się czarnym lakierem typu UNI, który był w dość kiepskim stanie. Głębokie zarysowania, miliony rys, przetarcia, zmatowienia. Korektę i polerowanie lakieru rozpoczęliśmy od mocnego cuttingu, by zrzucić wszystkie niedoskonałości, a skończyliśmy na lekkim finishu, by wyprowadzić lakier na lustro. Dzięki korekcie lakieru usunęliśmy około 90% niedoskonałości powierzchni lakierniczej.

Zabezpieczanie i konserwację motocykla rozpoczęliśmy od luźnych elementów jak kable. Następnie plastiki. Elementy gumowe. Chromy. Metale. Silnik. Rama. Wszystkie elementy otrzymały odpowiednią konserwację. Na lakier wjechała dwuwarstwowa powłoka ceramiczna, by trwale zabezpieczyć i podbić kolory Sportstera. Na felgi i kominy wjechała kolejna ceramika odporna na wysoką temperaturę, a na skórzane siedzisko motocykla odpowiednia powłoka przeznaczona do materiałów skórzanych.

Łapcie najnowszą produkcję od BBG i sprawdźcie najlepsze studio detailingu motocykli w Polsce.

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 14 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.