MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Łapcie najnowsze wideo z przebiegu prac nad Hondą Black Widow, która wjechała do nas na odświeżenie i pełne zabezpieczenie. Wspólnie z Właścicielką ustaliliśmy indywidualny zakres prac w oparciu o nasz pakiet Premium Bling dedykowany dla tej grupy motocykli.

W pierwszym etapie rozpoczęliśmy gruntowne czyszczenie całego motocykla, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na szprychowane koła oraz tył motocykla z powbijanym smarem z łańcucha w każdą możliwą szczelinę. Po umyciu i wysuszeniu Wdowy przystąpiliśmy do najważniejszego przy tym motocyklu etapu - regeneracji.

W pierwszej kolejności zajęliśmy się punktowym doczyszczaniem szczelin i zakamarków konstrukcji np. pod kanapą i pod chromowanymi boczkami. Następnie przeszliśmy do regeneracji zardzewiałych felg, które w pierwszej kolejności odrdzewiliśmy, następnie zrzuciliśmy osady i zmatowienia, a na koniec wypolerowaliśmy na lustro. Następnie zajęliśmy się odświeżeniem chromów. Dalej przeszliśmy do odrdzewienia wybranych elementów, by nie straszyły na pierwszy rzut oka. Następnie wykonaliśmy zaprawki lakiernicze głównie na czarnej ramie Hondy. W kolejnym etapie zregenerowaliśmy zewnętrzną część przedniej szyby, by uzyskać jej większą przejrzystość. Finalnie rozpoczęliśmy zabawy z czarnym lakierem, który był w stanie agonalnym - w końcu prawie 20 lat eksploatacji robi swoje. Przeprowadziliśmy dwuetapowe polerowanie całej powłoki lakierniczej, wyciągając z niej prawidłowy blask i przejrzystość. Usunęliśmy około 90% niedoskonałości lakieru, w którym teraz można się przeglądać. Lustereczko ...

Na koniec przeszliśmy do zabezpieczenia motocykla odpowiednimi kosmetykami. Na pierwszy ogień luźne elementy. Sety. Kierownica. Rama. Lagi. Elementy gumowe. Plastiki. Chromy. Wszystkie elementy motocykla otrzymały konkretną dawkę ochronną i konserwującą. Finalnie na lakier nałożyliśmy wosk Premium, by jeszcze bardziej podbić gloss mieniącego się czarnego lakieru. Po nasmarowaniu łańcucha zajęliśmy się kanapą, którą po wyczyszczeniu, odpowiednio zabezpieczyliśmy przed czynnikami zewnętrznymi.

Na koniec zawieźliśmy Wdowę bezpośrednio do garażu Właścicielki. Szczęśliwej Właścicielki... :).

Rada BBG: demontaż i pełna regeneracja przedniej szyby
Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Swissvax Mirage, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Koch Chemie Pss Plast Star, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers Billet, Motul C2 Chain Lube Road, Gliptone GT11 Leather Conditioner.