MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze foty pokazujące efekt prac nad skuterem, który zagościł w BBG na aplikację pakietu Scooter Bling w wersji ceramicznej. Yamaha N-Max 125 jeszcze wczoraj późnym wieczorem wróciła do garażu swojego Właściciela. Odświeżona, a przede wszystkim zabezpieczona powłokami ceramicznymi.

Zabawy z miejską Yamą rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia. Opony. Felgi. Silnik. Rama. Przód. Tył. Góra. Dół. Boki ... wszystko zostało szczegółowo wyczyszczone, by pozbyć się najdrobniejszych zabrudzeń. Następnie skuter przeszedł proces dokładnego mycia a finalnie suszenia filtrowanym i ciepłym powietrzem.

Regenerację rozpoczęliśmy od polerowania przedniej szybki, która jest niezwykle podatna na wszelkie zarysowania, usuwając z niej wszelkie rysy i niedoskonałości. Następnie zajęliśmy się perłowym lakierem, który otrzymał dwuetapową korektę lakieru, dzięki której usunęliśmy 95% mikrorys, rys i fabrycznych zmatowień.

Finalnie mogliśmy przejść do zabezpieczania i konserwacji skutera. Wszystkie elementy otrzymały konkretną dawkę ochraniającą skuter - od kabli przez silnik po elementy gumowe. Na wszystkie plastiki, szybę i lakier nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną, a na felgi i wydech ceramikę odporną na działanie wysokiej temperatury. Po wygrzaniu bazy, nałożyliśmy drugą warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej. Na koniec wyczyściliśmy skórzane siedzenie i nałożyliśmy powłokę ceramiczną stworzoną dla skórzanych elementów.

Łapcie foty i zobaczcie finał prac nad skuterem od japońskiego producenta. Jak widzicie zajmujemy się i pielęgnujemy nie tylko motocykle - duże i małe - ale również skutery. Też duże i też małe :).

Rada BBG: brak
Pakiet: Scooter Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/scooter-bling)
Czas realizacji: 9 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.

nmax_4.jpgnmax_3.jpgnmax_1.jpg