MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci najnowsza produkcja od BBG przedstawiająca prace nad praktycznie nowym (demo bike) bzykiem od włoskiego producenta. Ducati XDiavelS wjechał do nas na aplikację pakietu Ceramic Bling.

Zabawy z Diavelem rozpoczęliśmy od demontażu starej naklejki z silnika oraz od usunięcia zaschniętej żywicy na tylnym błotniku. Następnie rozpoczęliśmy gruntowne czyszczenie Diabła, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na usuwanie asfaltu z całego tyłu motocykla. Na koniec umyliśmy i dokładnie wysuszyliśmy filtrowanym powietrzem Dukata.

Regeneracje rozpoczęliśmy od wykonania zaprawek lakierniczych. Następnie przeszliśmy do usuwania licznych waterspotów z wybranych elementów motocykla. Ze względu na zarysowania wykonaliśmy polerowanie przedniej szyby oaz przedniej lampy Ducati. Czarny lakier otrzymał dwuetapową korektę, dzięki której usunęliśmy około 85% niedoskonałości powierzchni lakierniczej. Na koniec odświeżyliśmy aluminiowe osłony chłodnicy.

Zabezpieczenie motocykla rozpoczęliśmy od luźnych elementów. Następnie silnik, rama, sety, gumy i wszystkie inne elementy otrzymały solidną dawkę konserwującą. Na lakier i plastiki wjechała bazowa powłoka ceramiczna, a na felgi i wydech powłoka ceramiczna odporna na działanie wysokiej temperatury. Po wygrzaniu powłoki nałożyliśmy drugą warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej. Na koniec nałożyliśmy powłokę na skórzaną kanapę lśniącego Dukata.

Łapcie najnowsze wideo od BBG, gdzie pracowaliśmy nad włoskim Diabłem.

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.