MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowszą realizację BBG. W ostatnim czasie pracowaliśmy nad turystkiem od bawarskiego producenta - BMW R 1200 RT w pięknym matowym lakierowaniu. Aplikowaliśmy nasz flagowy pakiet Ceramic Bling z dodatkowymi czynnościami, które ustaliliśmy z Właścicielem.

Prace rozpoczęliśmy od demontażu autostradowych naklejek z licznych podróży po Europie, a następnie przeszliśmy do szczegółowego czyszczenia niemieckiej konstrukcji wielkości małego auta. Od pianowania przez dekontaminację po umycie całej BeMki, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na mocno usyfiony przód silnika - okazało się, że sprężyna przedniego zawiasu nie jest czarna, ale biała :). Finalnie wysuszyliśmy cały motocykl filtrowanym powietrzem.

Regenerację rozpoczęliśmy od demontażu starego, ponadrywanego tankpada. Następnie zajęlismy się odszczurzaniem całego układu wydechowego - od kolektora po końcówkę wydechu, usuwając z niego rdzę, naloty i osady. Następnie zajęliśmy się starymi zaciekami po zbyt agresywnej chemii - gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na zmasakrowany przedni błotnik. Wykonaliśmy zaprawki lakiernicze oraz zminimalizowaliśmy skutki "paciaka" podczas jednej z podróży. Finalnie zregenerowaliśmy lakierowane elementy motocykla, oraz przednią szybę, zrzucając z niej większość zarysowań.

Zabezpieczyliśmy całą konstrukcję RT-ka, gdzie wszystkie elementy motocykla otrzymały porządną dawkę zabezpieczającą i konserwującą. Kable. Silnik. Gumy. Chromy. Na matowy lakier i plastiki wjechała nasza sprawdzona powłoka ceramiczna. Felgi i wydech również otrzymały dawkę ceramiki. W trakcie wygrzewania pierwszej warstwy zajęliśmy się skórami i dołączonymi trzema kuframi, które otrzymały pełne czyszczenie, regenerację i zabezpieczenie. Na koniec na cały motocykl nałożyliśmy drugą warstwę powłoki ceramicznej w postaci powłoki hydrofobowej.

Zobaczcie najnowsze wideo od BBG i sprawdźcie, jak pracowaliśmy nad bawarskim turystkiem od BMW.

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 15 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.