MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Najnowsza realizacja ukończona. Na kilku fotkach możecie zobaczyć efekt prac nad grafitowym BMW R 1200 C, który wjechał do Bling Bling Garage jak do krawca po ceramiczny garnitur.

Standardowo rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia całej niemieckiej konstrukcji. Mimo że motocykl był prawidłowo pielęgnowany, a przebieg ma mały, spędziliśmy wiele godzin na jego doczyszczeniu. Na koniec umyliśmy i wysuszyliśmy BeMkę ciepłym i filtrowanym powietrzem.

W procesie regeneracji w pierwszej kolejności zajęliśmy się szybą, wykonując jednoetapowe polerowanie całej powierzchni, by zrzucić większość zarysowań i uzyskać jej przejrzystość. Wykonaliśmy zaprawki lakiernicze, by zniwelować ubytki. Następnie skupiliśmy się na chromach i wypolerowaliśmy je na lśniące lustro. Finalnie przeszliśmy do lakieru, przy którym wykonaliśmy dwuetapową korektę lakieru, pozbywając się około 90% niedoskonałości powłoki.

Zabezpieczyliśmy i zakonserwowaliśmy każdy najmniejszy szczegół całego motocykla - od spodu po same końcówki lusterek. Kable. Silnik. Gumy. Plastiki. Chromy. Wszystkie elementy otrzymały solidne zabezpieczenie, by podbić wygląd motocykla, a przede wszystkim zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. Na lakier wjechaliśmy z powłoką ceramiczną, a na wydechy z ceramiką odporną na działanie wysokiej temperatury. W czasie wygrzewania powłoki bazowej skupiliśmy się na skórzanych kufrach i siedziskach Bonda. Skóry zostały gruntownie wyczyszczone i zabezpieczone odpowiednią powłoką. Po utwardzeniu bazy ceramiki na motocyklu, nałożyliśmy drugą warstwę ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej, która ma za zadanie odpychać pierwsze syfy i wodę z konstrukcji motocykla.

Zobaczcie naszą kolejną realizację. Czy można robić lepiej motodetailing w Polsce? Tylko BBG! Nieskromnie a prawdziwie. Bling!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.

bondfblue3.jpgbondfblue4.jpgbondfblue2.jpg