MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Leci najnowsza realizacja wideo od BBG. Tym razem zobaczycie, jak pracowaliśmy nad motocyklem od naszego stałego Klienta. Harley-Davidson Sportster Forty-Eight wjechał do nas na pełne zabezpieczenie powłokami ceramicznymi.

Zabawy ze Sportsterem rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia całej amerykańskiej konstrukcji, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na doczyszczenie silnika Harleya. Odetkaliśmy również powłokę ceramiczną na felgach, którą nakładaliśmy ponad rok temu.

W procesie regeneracji skupiliśmy się głównie na częściach lakierowanych Sportstera. W pierwszej kolejności wykonaliśmy jednoetapowe polerowanie świeżego lakieru, usuwając około 95% niedoskonałości powłoki lakierniczej. Następnie zregenerowaliśmy pozostałe czarne elementy lakierowane jak kierownica, rama i wahacz. Na koniec odświeżyliśmy wszystkie metalowe i chromowane elementy.

Na koniec zabaw z Harleyem rozpoczęliśmy dokładne zabezpieczanie całej konstrukcji. Od kabli po elementy gumowe. Nałożyliśmy powłoki ceramiczne na praktycznie każdy lakierowany i plastikowy element. Zabezpieczyliśmy również powłokami cały układ wydechowy na motocyklu. W czasie utwardzania powłoki bazowej zajęliśmy się skórzanym akcesoryjnym siedzeniem motocykla. Na koniec nałożyliśmy powłokę hydrofobową na praktycznie cały motocykl.

Łapcie najnowsze, szatańskie wideo od Bling Bling Garage. Zobaczcie, jak pracowaliśmy nad pięknym scustomizowanym Sportsterem naszego stałego Klienta. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.