MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Łapcie najnowsze wideo od BBG z przebiegu prac nad BMW R 1200 C Montauk. Ten rzadko spotykany na ulicach model wjechał do nas na pełne odświeżenie, regenerację i ceramiczne zabezpieczenie.

Montauk przeszedł pełny proces naszego standardowego doczyszczania - z góry na dół. Usunęliśmy każdy możliwy syf z całej konstrukcji motocykla. Najwięcej czasu poświęciliśmy na stopniowe i punktowe usuwanie powbijanego wszędzie asfaltu. Po umyciu i wysuszeniu ciepłym, filtrowanym powietrzem przeszliśmy do kolejnego etapu.

Regenerację rozpoczęliśmy od likwidacji zacieków po agresywnej chemii z dołu stelaża oraz przednich teleskopów motocykla. Usunęliśmy liczne taśmy i klej po odważnikach na felgach. Wykonaliśmy zaprawki lakiernicze. Następnie przeszliśmy do odrdzewiania chromowanych gmoli, na czym bardzo zależało Właścicielowi. Po odświeżeniu wszystkich części metalowych i biżuterii Montauka zajęliśmy się maszynowym polerowaniem motocykla. W pierwszej kolejności wykonaliśmy jednoetapowe polerowanie przedniej szyby, by zrzucić z niej liczne zmatowienia i zarysowania. Następnie przeszliśmy do kawowego lakieru. Wykonaliśmy dwuetapową korektę lakieru, dzięki której usunęliśmy około 90% niedoskonałości powłoki lakierniczej.

Następnie przeszliśmy do zabezpieczania Montauka. Wszystkie części motocykla - od kabli po silnik - zostały solidnie zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Finalnie na lakier i plastiki nałożyliśmy bazową powłokę ceramiczną. W trakcie utwardzania ceramiki zajęliśmy się detailingiem kufrów. Po wygrzaniu ceramiki nałożyliśmy kolejną warstwę w postaci powłoki hydrofobowej. Na wszystkie elementy skórzane i kufry wjechała sprawdzona powłoka, przeznaczona do materiałów skórzanych.

Łapcie nasze najnowsze wideo z najświeższą realizacją. M jak Montauk. B jak Bling Bling Garage!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Detailer, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers Billet, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue.