MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bzzz! Leci najnowsze wideo z przebiegu prac ... nad skuterem! Vespa LX 50 4T wjechała do nas na ceramiczny pakiet Scooter Bling.

Zabawy z Pchłą rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia całej konstrukcji. Osady. Smary. Olej. Dziwne że Vespa udźwignęła tyle dodatkowego brudu, który czaił się pod spodem i w zakamarkach tej małej włoskiej konstrukcji.

W procesie regeneracji skupiliśmy się w pierwszej kolejności na odrdzewieniu tylnego chromowanego stelaża, który doprowadziliśmy do odpowiedniego blingu. Następnie zajęliśmy się skórzaną kanapą, by zrzucić z porów wszystkie zanieczyszczenia. Wisienką na torcie - a raczej Vespie - była regeneracja powłoki lakierniczej, która była w stanie agonalnym. Dwuetapowa korekta delikatnego włoskiego lakieru dała nam satysfakcjonujący gloss i usunęła 80% niedoskonałości. By wszystko do siebie pasowało, wykonaliśmy szybki onestep przedniej szyby, by choć trochę podbić jej przejrzystość. Na koniec zrzuciliśmy osady z chromowanych lusterek Vespy.

Następnie rozpoczęliśmy proces zabezpieczenia. Kable. Gumy. Silnik. Plastiki. Chromy. Kanapa. Wszystkie elementy skuterka otrzymały solidne zabezpieczenie. Następnie przeszliśmy do nakładania bazowej powłoki ceramicznej na elementy lakierowane, a po wygrzaniu "bazy" nałożyliśmy drugą warstwę w postaci powłoki hydrofobowej. Teraz Mała Pchełka może wracać na warszawskie ulice! Bzzzzzz.....

Rada BBG: lakierowanie felg, odrdzewienie i wymiana wybranych elementów
Pakiet: Custom Scooter Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/scooter-bling)
Czas realizacji: 9 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Hydro HD, BBC Protectant, Koch Plast Star, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Gliptone GT11 Leather Conditioner.