MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Hell yeah! Prezentujemy najnowsze wideo spod znaku BBG. W kilku kadrach zobaczycie, jak pracowaliśmy nad malowanym aerografem Springerem, który wjechał do nas na doczyszczenie i zabezpieczenie powłokami ceramicznymi.

Prace rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia amerykańskiej konstrukcji z Milwaukee. Kilkuletni brud zdążył zadomowić się na dobre na Harrym, jednak po kilku godzinach czyszczenia i mycia wszystkich detali uzyskaliśmy efekt, do którego zmierzaliśmy.

Regenerację rozpoczęliśmy od powłoki lakierniczej pokrytej aerografem. Dzięki dwuetapowej korekcie lakieru usunęliśmy około 90% niedoskonałości powstałych w wyniku kilkuletniej eksploatacji. Usunęliśmy rysy i zmatowienia. Następnie przeszliśmy do regeneracji lag, ramy i pozostałych czarnych, lakierowanych elementów, wykonując onestep tych powierzchni - wszystko musi do siebie pasować. Na koniec zregenerowaliśmy zmatowiałe chromy, by odzyskały swój naturalny, harleyowski look, a w międzyczasie usunęliśmy przypalone resztki buta z wydechu.

Następnie przeszliśmy do zabezpieczania całego Harrego. Kable. Sety. Rama. Gumy. Silnik. Detale. Wszystkie elementy otrzymały solidną dawkę konserwującą. Na piękny, błyszczący lakier wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną. Felgi i wydechy otrzymały odpowiednią ceramikę odporną na działanie wysokiej temperatury. W czasie wygrzewania powłoki bazowej zajęliśmy się skórami, które w pierwszej kolejności wyczyściliśmy, by następnie je odpowiednio zaimpregnować. Po wygrzaniu pierwszej warstwy ceramiki rozpoczęliśmy proces nakładania powłoki hydrofobowej na wszystkie lakierowane i plastikowe elementy motocykla.

Zobaczcie, jak pracowaliśmy nad kolejnym, wyjątkowym motocyklem, który odwiedził Bling Bling Garage. Zobaczcie, jak mieni się lakier. Jak błyszczą chromy. Zobaczcie, jak pracujemy z Waszymi maszynami. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, BBC Protectant, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Billet, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers California Gold All-Chrome Protects, Gliptone GT11 Leather Conditioner.