MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bang! Łapcie najnowszą produkcję wideo z przebiegu prac Bling Bling Garage. Tym razem zobaczycie, jak pracowaliśmy nad wielkim baggerem od japońskiego producenta. Sześciocylindrowa Honda Valkyrie wjechała do nas zaraz po przeprowadzonym serwisie na gruntowne czyszczenie i ceramiczne zabezpieczenie.

W pierwszej kolejności zajęliśmy się doczyszczaniem małego Goldwinga. Po zrzuceniu pierwszych drogowych syfów zajęliśmy się szczegółowym czyszczeniem wszystkich elementów. Felgi. Silnik. Rama. Kierownica. Spód uwalony w oleju. Gruntownie wyczyściliśmy każdy detal, przeprowadzając kilkukrotną dekontaminację, by zrzucić cięższe drogowe zabrudzenia. Następnie dokładnie umyliśmy motocykl, by finalnie wysuszyć go ciepłym i filtrowanym powietrzem.

Prace regeneracyjne rozpoczęliśmy od nielicznych chromów i metalowych elementów Walkirii, by zrzucić z nich osady powstałe w wyniku eksploatacji, a raczej jej braku - Walkiria nie ma dużego przebiegu jak na swój wiek. Następnie zajęliśmy się owiewkami i lakierem Hondy. Na pierwszy ogień poszła dwuetapowa korekta czarnych elementów lakierowanych, następnie wykonaliśmy jeden, solidny etap polerowania niebieskich owiewek. Dzięki temu usnęliśmy około 95% niedoskonałości powłoki lakierniczej.

Po uzyskaniu turboczystych powierzchni motocykla przeszliśmy do całego procesu zabezpieczenia baggera. Kable. Śruby. Sety. Rama. Silnik. Gumy. Na wszystkie elementy zostały nałożone odpowiednie dressingi, by uwydatnić kolory i trwale zabezpieczyć konstrukcję. Następnie przeszliśmy do nakładania bazowej powłoki ceramicznej na wszystkie plastikowe i lakierowane elementy motocykla. Na felgi i kominy Valkyrie wjechały sprawdzone powłoki odporne na wysoką temperaturę. W czasie wygrzewania pierwszej warstwy ceramiki zajęliśmy się siedziskami motocykla, które przeszły cały proces - od czyszczenia - po zabezpieczenie powłokami. Po wygrzaniu bazowej powłoki na motocyklu, rozpoczęliśmy nakładanie drugiej warstwy ceramiki w postaci powłoki hydrofobowej.

Łapcie kolejne z**ebiste wideo od BBG. Które studio w Polsce (albo gdziekolwiek indziej in da fakin world) tworzy dla Was wideo o detailingu Waszych motocykli? Tylko Bling Bling Garage! Sprawdźcie nas, a tym czasem łapcie wideo z Valkyrie'ą w roli głównej!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Ultracoat Fabric & Leather, BBC Protectant, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Billet.