MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Hu ha! Łapcie najnowszą realizację od BBG. Tym razem na zdjęciach prezentujemy efekt prac nad odszczurzeniem japońskiego pogromcy ścigaczy - Yamahy XV 1700 Road Star Warrior. Motocykl wjechał do nas na kompleksowe doczyszczenie, regenerację i zabezpieczenie.

Prace rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia całej konstrukcji. Zapieczony brud. Asfalt. Wżarte robaki. Wylany pod kanapą olej... i takie takie. Długie godziny spędzone na czyszczeniu motocykla pokazały nam tylko, że pod brudem czai się rdza, przebarwienia, wżery, osady, stare zacieki... będzie zabawa.

Po ustaleniu z Właścicielem poszczególnych prac, proces regeneracji rozpoczęliśmy od odświeżenia powierzchni chromowanych, następnie przeszliśmy do aluminiowych rantów felg z których zdarliśmy wżery i przebarwienia. W kolejnym etapie przeszliśmy do wykonania całej masy zaprawek lakierniczych, by zminimalizować liczne odpryski lakieru na poszczególnych elementach. Następnie zregenerowaliśmy czarne lakierowane osłony przy silniku, wykonując dwuetapową korektę, co przełożyło się na usunięcie około 95% niedoskonałości. Wisienką na torcie był szary matowy lakier Warriora, który otrzymał mechaniczne jednoetapowe odświeżenie. Dzięki temu pozbyliśmy się wszelkich zmatowień matowego lakieru, a szary lakier odzyskał drobinki pereł. Jest bling, ... znaczy mat. Nie odpuściliśmy skórom, które otrzymały solidną dawką regenerującą oba siedziska Warriora.

Następnie przeszliśmy do zabezpieczania motocykla, czyli to co jest najważniejsze w motodetailingu. Odpowiednie dressingi, woski i inne cuda wjechały na każdy możliwy element motocykla. Skóry. Kable. Śruby. Sety. Kierownica. Silnik. Gumy. Plastiki. Bla, bla, bla. Nie odpuściliśmy żadnemu elementowi. Wisienką na torcie było nałożenie specjalnego wosku na matowy lakier motocykla, który dodatkowo uwydatnił piękne lakierowania japońskiego pogromcy.

Zobaczcie jak udało nam się odszczurzyć mocno zmęczony egzemplarz Warriora. Łapcie foty i sprawdźcie nas! Bang!

Rada BBG: odrdzewienie wybranych elementów, lakierowanie wybranych elementów, wymiana niektórych elementów, regeneracja wybranych elementów.
Pakiet: Custom Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/custom-bling)
Czas realizacji: 12 godzin
Zabezpieczenie: AngelWax LUMINOSITY, Swissvax Mirage, Swissvax Autobahn, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Koch Chemie Pss Plast Star, Shiny Garage Morning Dew QD, Gliptone GT11 Leather Conditioner, GTECHNIQ C2 Liquid Crystal.

warrior05.jpgwarrior04.jpgwarrior01.jpg