MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowszą realizację od BBG. Tym razem na kilku fotkach prezentujemy efekt prac nad Ducati Monster S4, który wjechał do BBG na odświeżenie i aplikację optymalnego pakietu Smart Bling. Mimo naszych rekomendacji poszerzenia zakresu usług o niezbędne czynności Właściciel zdecydował się na pozostanie przy standardowym Smarcie.

Prace rozpoczęliśmy od czyszczenia i zrzucania syfów z całej włoskiej konstrukcji. Kilkunastoletni brud zdążył już mocno weżreć się w delikatną strukturę włoskiego Potwora, powodując liczne przebarwienia i zmatowienia poszczególnych elementów. Najwięcej czasu poświęciliśmy na czyszczenie silnika, z którego wyciągaliśmy zaschnięty olej i inne drogowe syfy, które nawarstwiły się przez lata eksploatacji.

Po dokładnym umyciu i wysuszeniu Monstera rozpoczęliśmy ... dalsze doczyszczanie. Syf pod kanapą. Syf pod bakiem. Dalsze doczyszczanie najgłębszych zakamarków Dukata. Kilkanaście lat na polskich drogach robi robotę :).

Następnie przeszliśmy do zabezpieczania motocykla, nakładając odpowiednie dressingi na wybrane części. Gumy. Lakier. Kable. Plastiki. Lakier. Zabezpieczyliśmy poszczególne elementy, by choć trochę zminimalizować dalsze starzenie się motocykla. A przy okazji zminimalizować wżery, przebarwienia i zarysowania.

Dukat wraca na miasto.

Rada BBG: dekontaminacja, usuwanie kleju po odważnikach z felg, lakierowanie wybranych elementów, wymiana wybranych elementów, odrdzewienie kolektora i układu wydechowego, wykonanie zaprawek lakierniczych, wieloetapowa korekta lakieru, odrdzewienie wybranych elementów.
Pakiet: Smart Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/smart-bling)
Czas realizacji: 6 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Pearl & Metallic, ADBL QD1, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Motul Chrome&Alu Polish, Motul C2 Chain Lube Road.

 s4_03.jpgs4_04.jpgs4_02.jpg