MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Zobaczcie najnowszą realizację BBG. Tym razem na zdjęciach prezentujemy efekt prac nad Hondą CBR 600 F, która wjechała do nas na aplikację pakietu Smart Bling. Jednak zgodnie z naszą rekomendacją Właściciel zdecydował się na pakiet Premium Bling, by nieco bardziej zadbać o swoją zabawkę.

Prace rozpoczęliśmy od szczegółowego czyszczenia całego motocykla, który pokryty był dość grubą warstwą kurzu z parkingu podziemnego. Warstwa po warstwie zdejmowaliśmy cały syf z motocykla. Felgi. Łańcuch. Spód. Rdza (whaaaat?!). Osady. Smoła. Asfalt. Kilka godzin walczyliśmy z małym przecinakiem, by doprowadzić go do właściwego stanu. Na koniec umyliśmy i wysuszyliśmy CBR-kę po to, by dalej doczyszczać i robić porządek pod kanapą.

Proces regeneracji rozpoczęliśmy od wykonania zaprawek lakierniczych na wybranych elementach owiewek i felgach. Następnie zajęliśmy się pokręconymi kolektorami Hondy, by zrzucić z nich rdzawe osady. Równocześnie pracowaliśmy nad doprowadzeniem powłoki lakierniczej do prawidłowego stanu. Czerwone elementy UNI i biała perła pięknie współgrają, ale niekoniecznie z milionem zarysowań. Dwuetapowa korekta lakieru załatwiła sprawę i wyeliminowała około 85% niedoskonałości lakieru. Ze względu na liczne wżery po robakach zdecydowaliśmy się również na dodatkowe, jednoetapowe polerowanie przedniej szyby oraz lampy Hondy, by całość była spójna.

Następnie skupiliśmy się na zabezpieczaniu całej konstrukcji Hondy, tak by mniej syfiła się w przyszłości. Kable. Silnik. Gumy. Plastiki. Metale. Wszystkie powierzchnie i wszystkie śruby dostały odpowiednie dressingi Premium. Na lakier nałożyliśmy naturalny wosk premium. Felgi dostały dawkę naturalnego wosku z teflonem. Na szybę wjechało zabezpieczenie w postaci powłoki hydrofobowej.

Zobaczcie, jak pracowaliśmy na prawie 10-letnim motocyklem, który zyskał drugie życie. To salon? To fabryka? Nie. To Bling Bling Garage! Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Premium Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/premium-bling)
Czas realizacji: 9 godzin
Zabezpieczenie: Swissvax Mirage, Swissvax Autobahn, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Red, Koch Chemie Pss Plast Star, Shiny Garage Morning Dew QD, Mothers Billet, Motul E4 Perfect Seat, Motul C2 Chain Lube Road.

cbr600f_02.jpgcbr600f_03.jpgcbr600f_01.jpg