MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Wydajemy kolejny odmieniony motocykl. Prezentujemy kilka zdjęć z najnowszej realizacji odszczurzania matowego Street Boba. Harley wleciał do nas w dość mocno zmęczonym stanie. Osady. Syf. Piach. Robaki. Owady i całe zoo dość mocno obciążały Boba. Wspólnie z Właścicielem ustaliliśmy aplikację pakietu Smart Bling.

Gruntowne czyszczenie rozpoczęliśmy od zrzucenia miejskiego zoo z owiewek motocykla. Zaschnięte robactwo powgryzane było w cały przód, łącznie ze spodem motocykla. Dokładnie wyczyściliśmy całą konstrukcję, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na szprychowane koła i spód motocykla. Następnie dokładnie umyliśmy i osuszyliśmy ciepłym i filtrowanym powietrzem Harleya.

W kolejnym procesie przystąpiliśmy do zabezpieczenia. Silnik Kable. Rama. Lagi i inne elementy otrzymały porcję konserwującą. Nałożyliśmy dressingi na wszystkie elementy gumowe łącznie z wielkimi oponami Streeta. W dalszej kolejności lekko odświeżyliśmy chromy, choć za naszą rekomendacją trzeba było się nimi zająć w stylu BBG, jednak Właściciel ostatecznie się nie zdecydował na dodatkowe zabiegi. Na matowy lakier wjechało sprawdzone zabezpieczenie dedykowane do matowych lakierów.

Street Bob wraca na ulice. Sprawdźcie foty i sprawdźcie nas! Zapraszamy!

Rada BBG: dekontaminacja, zaprawki lakiernicze, polerowanie chromów i części metalowych, rekomendacja pakietu Ceramic Bling.
Pakiet: Smart Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/smart-bling)
Czas realizacji: 7 godzin
Zabezpieczenie: Muc-Off Matt Finish Detailer, ADBL QD1, ADBL Quick Wax, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, MotoCare Chrome.

streetbob3.jpg

streetbob2.jpg

streetbob4.jpg