MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze wideo z przebiegu prac BBG. Tym razem zobaczycie relację z odszczurzania Kymco Xciting 300 R. Tak, pracujemy również ze skuterami.

Skuter przyjechał do nas w zmęczonym stanie, więc pracę rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia konstrukcji. Sporo się napociliśmy, zdejmując z niej wieloletni brud. Dużo czasu poświęciliśmy na doczyszczenie ukrytego silnika.

Po doczyszczeniu okazało się że pod kątem wizualnym właściwie każda część nadaje się albo do malowania albo do regeneracji albo do wymiany. Musieliśmy wypośrodkować zakres prac ustalonych z Właścicielem. W pierwszej kolejności zrzuciliśmy syf z kolektora i poodrdzewialiśmy wybrane elementy skutera. Następnie wykonaliśmy liczne zaprawki lakiernicze - od punktowych na białym lakierze po czerwone na zaciskach hamulcowych. Następnie przeszliśmy do regeneracji lakieru, by biała perła mogła odzyskać swą dawną świeżość. Następnie zajęliśmy się wypłowiałymi plastikami, by choć trochę wyciągnąć z nich oryginalną czerń.

Na koniec zabezpieczyliśmy cały skuter odpowiednimi dressingami - od kabli po lakier. Na wszystkie luźne elementy wjechało optymalne zabezpieczenie. Na elementy gumowe i plastikowe odpowiednie dressingi, a na lakier syntetyczny twardy wosk.

Zobaczcie, jak odświeżaliśmy zniszczone Kymco. Teraz skuter może wracać na ulice Warszawy!

Rada BBG: wymiana wybranych elementów (np. szyba), lakierowanie wybranych elementów (np. wydech), naklejenie nowych emblematów Xciting.
Pakiet: Scooter Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/scooter-bling)
Czas realizacji: 15 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Pearl & Metallic, ADBL QD1, ADBL Quick Wax, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Koch Chemie Plast Star, Motul E4 Perfect Seat.