MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Leci najnowsza produkcja Bling Bling Garage. Na kilku kadrach zobaczycie, jak pracowaliśmy nad chyba największym Harleyem w seryjnej produkcji. Electra wjechała do nas na obudzenie z zimowego snu i aplikację naszego flagowego pakietu Ceramic Bling.

Z uwagi na bardzo grubą warstwę kurzu osadzonego w garażu podziemnym zimą przeprowadziliśmy dwuetapowe pianowanie motocykla w celu rozpuszczenia syfu na całej konstrukcji baggera. Doczyściliśmy wszystkie możliwe zakamarki, schowki i szczeliny, zrzucając z Elektry nagromadzony brud. Po umyciu i osuszeniu rozpoczęliśmy dalsze doczyszczanie konstrukcji, wyciągając nieczystości między innymi spod kanapy i boczków Harrisa.

W procesie regeneracji skupiliśmy się na końcówkach wydechów Vance&Hines, by doprowadzić oba kominy do należytego stanu wizualnego. Następnie zajęliśmy się czyszczeniem i impregnacją skór. W związku z tym że lakier był w dość dobrej kondycji, zdecydowaliśmy się na jego jednoetapową korektę, by nadać odcieniowi Twisted Cherry odpowiedni gloss. Cała powłoka lakiernicza wielkiej Elektry odzyskała pełną świeżość. Wszystkie elementy metalowe i chromowane również odświeżyliśmy, by pasowały do mieniących się powierzchni lakierowanych. Tak właśnie powinien lśnić Harley!

By zachować ten blask na dłużej, rozpoczęliśmy zabezpieczanie motocykla. W pierwszej kolejności wszystkie luźne elementy jak kable. Silnik. Rama. Elementy gumowe. Na lakier wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną. Felgi i kominy V&H otrzymały dedykowane powłoki ceramiczne. W czasie utwardzania pierwszej warstwy ceramiki skupiliśmy się na kufrach, które poddaliśmy pełnym procesom detailingu - od czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz, regenerację lakieru po zabezpieczenie powłokami zewnętrznych elementów. Nie ma lipy - jeden kufer jest wielkości Sportstera :).

Jak powinna wyglądać Electra? Właśnie tak jak od nas wyjeżdża. Majestatyczna. Lśniąca. Piękna. A co najważniejsze, odpowiednio zabezpieczona, by nie straszny był dla niej żaden deszcz i inne drogowe syfy. Łapcie najnowsze wideo od BBG i sprawdźcie nas! Bling!

Rada BBG: wymiana spinki w schowku
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 16 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Daniel Washington Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Mothers California Gold All-Chrome Protects, Gliptone GT11 Leather Conditioner.