MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Sprawdźcie kolejne, piekielne wideo od motocyklowego SPA Bling Bling Garage. Tym razem zobaczycie efekt prac nad mrocznym i piekielnie zaj***stym Sportsterem legendarnej marki Harley-Davidson. Motocykl trafił do nas praktycznie wyjęty z pudełka - nówka sztuka, a i tak mieliśmy masę pracy, by doprowadzić H-D do perfekcyjnego stanu, takiego w jakim powinien być w momencie kupna.

Mimo że motocykl był nowy, naszym standardem jest przeprowadzenie wszystkich detailingowych procesów, po to by późniejsze zabezpieczenie miało sens i odpowiednią trwałość. Gruntownie wyczyściliśmy motocykl, pozbywając się fabrycznego smaru, kleju. Najwięcej czasu spędziliśmy przy ... oponach, z których w kilku etapach pozbywaliśmy się fabrycznych zanieczyszczeń.

W procesie regeneracji skupiliśmy się na czarnym lakierze UNI, który wymaga szczególnej troski i odpowiedniego podejścia. To właśnie praca na tego typu miękkim lakierze, gdzie widać każdą minimalną ryskę, pokazuje wiedzę i doświadczenie danego studia detailingu. Przeprowadziliśmy dwuetapową korektę lakieru, pozbywając się praktycznie wszelkich zarysowań i zmatowień, które zdążyły już powstać na młodziutkiej powłoce lakierniczej. Na koniec odświeżyliśmy chromy, by pasowały do mieniącego się lakieru.

Zabezpieczanie rozpoczęliśmy od wszystkich luźnych elementów, silnika i części gumowych. Wjechaliśmy z bazową powłoką ceramiczną na lakier. Felgi i kominy Vince&Hines dostały powłoki odporne na działanie temperatury. Po utwardzeniu bazy nałożyliśmy kolejną warstwę hydrofobową, by jeszcze bardziej zabezpieczyć poszczególne powierzchnie.

Sprawdźcie to i łapcie kolejne krwiste wideo od BBG. Jak to określił sam Klient - "Błyszczy się jak psu jajca!". My mówimy po prostu "Jest Bling!" Myślisz o motodetailingu? Odpowiedź jest jedna - tylko Bling Bling Garage. Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 11 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, Daniel Washington Detailer, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Gliptone GT11 Leather Conditioner.