MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowsze wideo studia kosmetyki motocyklowej Bling Bling Garage. Ostatnio gościliśmy u nas potężne BMW R 1200 RT od bawarskiego producenta, które wymagało odświeżenia i ceramicznego zabezpieczenia na kolejne podróże.

Prace rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia motocykla, by uzyskać chirurgicznie czyste powierzchnie pod nałożenie powłok ceramicznych. W czasie dekontaminacji pobawiliśmy się w dodatkowe punktowe oczyszczanie całego dołu z asfaltu. Wyczyściliśmy porządnie srebrne felgi. Po umyciu i osuszeniu RT-ka odkurzyliśmy kufry oraz doczyszczaliśmy miejsca, do których nie doszliśmy podczas mokrej kąpieli.

Regenerację rozpoczęliśmy od zajęcia się układem wydechowym, z którego zrzuciliśmy rdzawy nalot i cały osad, by przywrócić mu świeży wygląd. Następnie przeszliśmy do odświeżenia powłoki lakierniczej, która okazała się być w bardzo dobrej kondycji. Jednoetapowe odświeżenie na miękkich gąbkach przywróciło lakierowi odpowiednią głębię i wydobyło z niego świeży gloss.

Zabezpieczyliśmy odpowiednimi kosmetykami wszystkie elementy wielkiej konstrukcji Bumy - od kabli, przełączników, po wszystkie elementy gumowe. Na lakier i całą mnogość elementów plastikowych wjechała powłoka ceramiczna. Felgi i wydech Akrapa otrzymał ceramikę odporną na wysoką temperaturę. W czasie wygrzewania bazy zajęliśmy się kuframi, siedzeniami i dołączonym kaskiem, na którym aplikowaliśmy nasz zmodyfikowany pakiet Helmet Bling w wersji Ceramic! Po wygrzaniu powłok rozpoczęliśmy nakładanie drugiej warstwy topcoat na poszczególne elementy motocykla, by podbić jeszcze bardziej głębię, ale przede wszystkim zapewnić rewelacyjną hydrofobowość i zrzut wszystkich przyszłych zabrudzeń.

Łapcie wideo i zobaczcie, jak pracowaliśmy nad potężnym RT. Jak lśni w blasku lamp studia. Jak mieni się perłowy lakier. Jest bling? Jest! Sprawdźcie nas!

Rada BBG: brak
Pakiet: Ceramic Bling (http://www.blingblinggarage.pl/cennik/ceramic-bling)
Czas realizacji: 14 godzin
Zabezpieczenie: Ultracoat ONE, Ultracoat Scoat V2, Ultracoat Metal Guard, ADBL QD1, Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue, Mothers Mag&Aluminum Polish Shines&Protects, Gliptone GT11 Leather Conditioner.