MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Bling! Grafitowy Ducati Monster 1200 S gotowy! Wleciał do studia na odświeżenie i przygotowanie do sezonu, który nadchodzi wielkimi krokami. Tym razem aplikowaliśmy nasz optymalny pakiet Smart Bling.

Prace rozpoczęliśmy od zrzucenia z Monstera całego uzbieranego syfu. Mimo że motocykl sprawiał wrażenie "czystego", nieźle się napociliśmy przy doczyszczaniu. Kratownicowa rama i liczne, trudno dostępne zakamarki włoskiej konstrukcji nie ułatwiały nam zadania. Delikatne lakierowane felgi wymagały odpowiedniego podejścia. Do tego syf z łańcucha powbijany w każdy możliwy zakamarek tyłu i spodu. Asfalt. Smoła. Zapieczony brud. Arrivederci! Po umyciu i wysuszeniu Ducati - na prośbę Właściciela - usunęliśmy oryginalne odblaski z przednich teleskopów. W końcu Choinka była w grudniu :).

W kolejnym etapie przeszliśmy do zabezpieczenia całego motocykla. Po odtłuszczeniu grafitowy lakier otrzymał syntetyczny wosk, by choć trochę przykryć rysy i przetarcia wynikające z eksploatacji motocykla. Na wszystkie plastiki wjechały sprawdzone dressingi, wyciągając ich naturalną czerń. Wszystkie elementy gumowe otrzymały odpowiednie zabezpieczenie, uwypuklając ich naturalny wygląd. Standardowo zabezpieczyliśmy również siedzenie oraz wszystkie pozostałe części jak lakierowana kratownicowa rama, kierownica i kable.

Dukat może wracać na ulice, by rozpocząć sezon we włoskim stylu. Pięknym i lśniącym stylu. Łapcie foty i sprawdźcie najnowszą realizację motocyklowego SPA. Bling?!

Rada BBG: punktowa dekontaminacja, wieloetapowe polerowanie elementów lakierowanych.
Pakiet: Smart Bling
Czas realizacji: 8 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Pearl & Metallic, ADBL QD1, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Motul E4 Perfect Seat, Bel-Ray Super Clean Chain Lube.

 

 monster1200S_07.jpgmonster1200S_06.jpgmonster1200S_04.jpgmonster1200S_05.jpgmonster1200S_02.jpgmonster1200S_01.jpg