Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Braaap! Suzuki DRZ 400 gotowa i może wracać do swojego Właściciela. Praca przy tym motocyklu nie należała do najprostszych z uwagi na mocno zapieczony brud oraz kilka niespodzianek, na które natrafiliśmy podczas "kąpania" japońskiej nagiej gejszy. Pochodzenie z Wielkiej Brytanii dla nas równa się z jednym - rdzą. Właścicielowi głównie zależało na gruntownym wyczyszczeniu rozebranego motocykla, tak by przygotować go pod założenie wszystkich akcesoriów i plastików. Zgodnie z naszą rekomendacją uzgodniliśmy wspólnie nasz podstawowy pakiet Basic Bling z dodatkowym odrdzewieniem kolektora, chociaż.

Nasze "magiczne" zabiegi rozpoczęliśmy od zabezpieczenia przed wodą całej elektroniki, która po zdjęciu plastików była na wierzchu. Standardowo DRZ-ka przeszła zabiegi doczyszczania wszystkich możliwych zakamarków japońskiej konstrukcji. Zaciski. Łańcuch. Felgi. Szprychy. Silnik. Rama i wszystkie elementy motocykla zostały porządnie wyczyszczone. Dużo czasu poświęciliśmy na tył i spód motocykla. Pobawiliśmy się w usuwanie syfów przy silniku. Wyciągnęliśmy fajny gloss z jedynego lakierowanego elementu - czarnych obręczy Excel, które są wizytówką tego egzemplarza.

Po odrdzewieniu kolektora i zrzucenia z niego rdzawego nalotu, zaaplikowaliśmy podstawowe zabezpieczenie wybranych elementów motocykla - od kabli przez silnik po lakierowane obręcze kół - by chociaż minimalnie zabezpieczyć konstrukcję DRZ-ty.

Zobaczcie na zdjęciach jak wygląda supermoto spod znaku Suzuki po wizycie w BBG - łapcie te foty! Braaap!!!

Rada BBG: odrdzewienie wybranych elementów, usunięcie zaschniętej betonowej masy z ramy i spodu silnika, lakierowanie wybranych elementów wraz z powtórnym lakierowaniem wydechu, wymiana wybranych śrub/ nakrętek, wykonanie zaprawek lakierniczych, usunięcie kleju po odważnikach na obręczach, regeneracja wybranych elementów, punktowa dekontaminacja.
Pakiet: Basic Bling
Czas realizacji: 8 godzin
Zabezpieczenie: ADBL QD1.

drz07.jpgdrz06.jpgdrz05.jpgdrz04.jpgdrz03.jpgdrz02.jpgdrz01.jpg