Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Hell yeah! Iron 1200 gotowy! Wykąpany, wygłaskany, wyblingowany na perłowo :). Praca przy tym motocyklu to była czysta przyjemność, choć H-D, mimo symbolicznego przebiegu, nie należał do najbardziej zadbanych egzemplarzy. Może dlatego że przez cały czas użytkowania nigdy (tak! nigdy!) nie był nawet umyty? No chyba że deszczem. Dobrze że trafił do nas! Tym razem zaproponowaliśmy indywidualny zakres usług Custom Bling, który został oparty na pakiecie Basic Bling.

Prace przy "Born in the USA" Bruce'a Springsteena rozpoczęliśmy od porządnej kąpieli amerykańskiego chuligana. Poprzyklejany syf i piach. Fabryczny smar - głównie na oponach, na które poświęciliśmy nieco więcej czasu - na tym szczególnie zależało Właścicielowi. Wyciągnęliśmy każdy możliwy syf z amerykańskiej konstrukcji. Po osuszeniu motocykla przystąpiliśmy do zabezpieczenia wszystkich elementów i przywróciliśmy im odpowiednią głębię i połysk. Dodatkowo do podstawowego pakietu nałożyliśmy dressingi na wszystkie gumowe elementy, których w tym modelu jest całkiem sporo, oraz nałożyliśmy syntetyczny wosk na elementy lakierowane.

H-D Iron może wracać na ulice i siać terror wśród przerażonych mieszkańców Stolicy. Łapcie kilka fot i sprawdźcie jak wyblingowaliśmy Sportstera. Bang!

Rada BBG: polerowanie i korekta elementów lakierowanych, odświeżenie elementów chromowanych.
Pakiet: Custom Bling
Czas realizacji: 7 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Pearl & Metallic, Soft99 Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic, ADBL Tire Dressing, ADBL QD1.

iron03.jpgiron05.jpgiron07.jpgiron06.jpgiron02.jpgiron01.jpg