Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Kolejny motocykl przygotowany przez nas do zimowego snu opuszcza studio Bling Bling Garage. Multistrada od stałego Klienta trafiła do nas na indywidualny zakres usług. Pierwszym naszym zadaniem było doczyszczenie motocykla po porządnie zakończonym sezonie oraz przeprowadzenie serwisu powłok ceramicznych. Motocykl przez ostatnie miesiące nie próżnował i Właściciel nakręcił kilkanaście tysięcy kilometrów, również w trudnych górskich warunkach zagranicą. Drugą sprawą było ceramiczne zabezpieczenie nowych dodatkowych karbonowych owiewek Multistrady.

Standardowo prace rozpoczęliśmy od gruntownej kąpieli czerwonego Dukata, by zrzucić z niego cały syf. Doczyszczanie felg, łańcucha jak i całej konstrukcji włoskiego podróżnika zajęło nam sporo czasu - nie obyło się bez dodatkowej dekontaminacji w celu usunięcia grubszych smolistych zanieczyszczeń. Po odetkaniu powłok ceramicznych przystąpiliśmy do czyszczenia dołączonych trzech kufrów, pozbywając się zbędnego balastu po zagranicznych wojażach. Po osuszeniu motocykla przeprowadziliśmy dodatkową punktową dekontaminację, niwelując pozostałe zanieczyszczenia. Finalnie odświeżyliśmy wszystkie wcześniej nałożone zabezpieczenia oraz powłoki ceramiczne, tak by Multistrada mogła czysto i bezpiecznie przezimować w ciepłym garażu.

Po zakończeniu pracy przy motocyklu zabraliśmy się za dodatkowe owiewki. W pierwszej kolejności nakleiliśmy dołączone naklejki Ducati, żeby po odtłuszczeniu powierzchni nałożyć bazową powłokę ceramiczną. Po utwardzeniu pierwszej warstwy nałożyliśmy top coat w postaci powłoki hydrofobowej.

Widzimy się ponownie w przyszłym sezonie! Zobaczcie, jak prezentuje się krwista Multistrada po zabiegach w BBG. Łapcie to! Bling Bling!

Rada BBG: odświeżenie elementów lakierowanych, usunięcie kleju po odważnikach, punktowe zaprawki lakiernicze.
Pakiet: Custom Bling
Czas realizacji: 8 godzin
Zabezpieczenie: Gtechniq C2 Liquid Crystal, Gtechniq T1 Tyre&Trim, Shiny Garage Morning Dew, Motul E4 Perfect Seat, Motul C2 Chain Lube Road, Gtechniq C1 Crystal Lacquer + Gtechniq C2 Liquid Crystal (dodatkowe karbonowe owiewki).

 multis2.jpgmultis1.jpgmultis4.jpgmultis5.jpgmultis6.jpgmultis7.jpg