Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

"Goła" Cebra wykąpana i gotowa! Zobaczcie na zdjęciach, jak wygląda 1000RR bez swoich seryjnych owiewek. Motocykl trafił do nas po zakończonym sezonie, rozebrany ze wszystkich plastików i owiewek, które trafiły na malowanie aerografem. Nasze zadanie polegało na dokładnym wyczyszczeniu motocykla z wszechobecnego brudu, tak by po pierwsze przygotować go do zimowego przestoju, a po drugie żeby wart był założenia nowych, ręcznie malowanych owiewek. Wybór padł na pakiet Basic Bling, który w tym przypadku był najlepszym rozwiązaniem.
Prace rozpoczęliśmy od bardzo dokładnego zabezpieczenia wszechobecnej elektroniki, która po zdjęciu owiewek była na wierzchu. Następnie przeszliśmy do dokładnego czyszczenia CeBeRki, gdzie najwięcej czasu poświęciliśmy na usunięcie smaru z łańcucha, który powbijany był w każdy zakątek japońskiej konstrukcji. Do tego brud na felgach, który z czasem osiadł dość grubą warstwą. Asfalt. Guma. Piach. Wszędzie syf. Po zrzuceniu tony brudu z motocykla zabezpieczyliśmy wszystkie elementy, od kabli przez gumy po plastiki. Teraz te NAGAsaki jest gotowe do przyjęcia nowych, pięknych owiewek z aerografem. Pewnie zupełnie jak Właściciel nie możemy się doczekać finalnego efektu. Super było być częścią tego większego projektu. Łapcie foty! Bang!

Rada BBG: wykonanie zaprawek lakierniczych, dekontaminacja i usunięcie kleju po odważnikach, finalne zabezpieczenie owiewek motocykla.
Pakiet: Basic Bling
Czas realizacji: 5 godzin
Zabezpieczenie: ADBL QD1, ADBL Tire Dressing, Motul C2 Chain Lube.

 1000rr_2.jpg1000rr_4.jpg1000rr_5.jpg1000rr_6.jpg1000rr_7.jpg1000rr_8.jpg1000rr_1.jpg