Jedyne takie motocyklowe studio detailingu!
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA MOTOCYKLI

Łapcie najnowszą realizację studia BBG. Tym razem zagościła u nas Kawasaki Z 1000 SX z 2014 roku w typowym dla japońskiego producenta malowaniu. Zieleń w kolorze wasabi to jedna z wizytówek tego modelu. Pełne wydechy od Akrapovica. Liczne dodatki. Kufry. Model miazga! Właściciel zdecydował się na sprzedaż motocykla, więc pierwsze myśli (i słusznie) i kroki (te zrobiliśmy za niego, przyjeżdżając po motocykl) skierował do nas. Po oględzinach i naszych rekomendacjach ustaliliśmy wspólnie aplikację pakietu Smart Bling z dodatkowym, jednoetapowym polerowaniem powłoki lakierniczej, żeby wyciągnąć z nich odpowiednie kolory i pozbyć się niedoskonałości. Elementy lakierowane niestety miały masę zarysowań i zmatowień, wynikających z eksploatacji Kawy. Do tego wszechobecny syf i brud czający się w każdym zakamarku SXa. W końcu motocykl był wykorzystywany zgodnie z jego przeznaczeniem... Rekomendowaliśmy również dodatkowe prace, jednak Właściciel ostatecznie został przy umówionym wcześniej indywidualnym pakiecie. Pracę rozpoczęliśmy jak zawsze - od gruntownego czyszczenia całej konstrukcji. Na doczyszczanie poświeciliśmy właściwie cały dzień. Ze spodu wyciągnęliśmy wielką, zbitą kulę smaru z łańcucha, która w zasadzie już żyła własnym życiem. W kolejnym etapie przystąpiliśmy do umówionego jednoetapowego polerowania lakieru w celu przywrócenia zielonemu lakierowi odpowiedniego looku. Udało nam się zniwelować rysy i zmatowienia w około 75%. Po regeneracji lakieru zaczęliśmy zabezpieczanie poszczególnych elementów. Na warsztat wzięliśmy właściwie wszystkie elementy, łącznie z kuframi - całość zyskała odpowiednie zabezpieczenie - dzięki temu ograniczyliśmy osadzanie nieczystości w przyszłości i rewelacyjnie podciągnęliśmy kolory motocykla. Zobaczcie na ujęciach, jak mieni się japońska Kawa w kolorze wasabi. Jak rewelacyjnie wyciągnęliśmy czarne, lakierowane elementy z mocno porysowanych owiewek. Teraz Kawasaki może być wystawiona na sprzedaż - ciekawe po jakim czasie się sprzeda? Rekord wśród naszych Klientów to 12 godzin od wystawienia ogłoszenia! Czy Kawa pójdzie szybciej? Będziemy śledzić ten temat! Łapcie wideo! Łutututututtutu!

Rada BBG: pełna dekontaminacja z usuwaniem asfaltu oraz starego kleju po odważnikach na felgach, chemiczne polerowanie kolektorów, kilkuetapowa korekta lakieru, jednoetapowe polerowanie szyby, punktowe zaprawki lakiernicze.
Pakiet: Custom Bling
Czas realizacji: 10 godzin
Zabezpieczenie: Soft99 Water Block Wax Gloss Type Dark & Metallic, ADBL QD1, ADBL Tire Dressing, Shiny Garage Jet Black Trim Restorer, Motul E4 Perfect Seat, Motul C2 Road.

z1000sx2.jpg
z1000sx4.jpg
z1000sx5.jpg
z1000sx6.jpgz1000sx3.jpg